ASUS FX505DT-BQ190 vs Abra A5 v15.5

ferhatr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir notebook almayı düşünüyorum genel olarak ders için kullanacağım. Bu laptopta bazen oyun da oynamak istediğim için düşük bütçeli iki notebook arasında kaldım. Monster hakkında internette yüzlerce sorunu olan insan gördüm. Menteşe problemleri, ışık sızması, ölü piksel ve ses sorunları gibi sorunları olan birçok insan gördüm bu yüzden Monster'dan korkmaya başladım, kullananlar ve bilgisi olanlar seçimimde yardımcı olursa sevinirim.
Asus FX505DT-BQ190 AMD Ryzen 5 3550H 8GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
A
Arkadaşlar merhaba, bir notebook almayı düşünüyorum genel olarak ders için kullanacağım. Bu laptopta bazen oyun da oynamak istediğim için düşük bütçeli iki notebook arasında kaldım. Monster hakkında internette yüzlerce sorunu olan insan gördüm. Menteşe problemleri, ışık sızması, ölü piksel ve ses sorunları gibi sorunları olan birçok insan gördüm bu yüzden Monster'dan korkmaya başladım, kullananlar ve bilgisi olanlar seçimimde yardımcı olursa sevinirim.
Asus FX505DT-BQ190 AMD Ryzen 5 3550H 8GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı
Asus'un işlemcisi darboğaz yapacaktır.

A

Asus'un işlemcisi darboğaz yapacaktır.
ASUS TUF işlemcisi zayıf. İkisi arasından Monster alın.
Görüşleriniz için teşekkür ederim. Ben de monster almayı düşünüyorum fakat işlemci hakkında bilgim yoktu sağolun. Monsterin bazı kronik sorunlarından korkuyorum söylediğim gibi ve müşteri ile ilgilenen garanti servislerinin olduğunu okudum genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı