ASUS FX553VE RAM veya SSD Yükseltmesi

DeathStroke123

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Polis Memuru
8GB RAM
GTX 1050 Ti (2GB VRAM)
1TB HDD
i5-7300HQ İşlemci

Sorum şu laptopuma ilerde RAM takviyesi mi yapmalıyım yoksa SDD mi takmalıyım? Ikisini birden takamam onu belirteyim. Bu soruyu sormamın nedeni bazı oyunları ultrada oynayamıyorum RAM 7.5 GB kadar çıkıyor ve takılmalar oluyor. Bu sorunu çözmem için RAM alsam yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hortlatmak gibi olmasın ama bende de aynı bilgisayar mevcut, 8 GB RAM aldım 360 TL'ye ve FPS artışı gözlemledim Benchmark testlerinde, öneririm RAM almanızı.

Hortlatmak gibi olacak ama RAM alırken nelere dikkat ettiniz ve hangi marka model aldınız?

@Onuröz Hocam dün 8 GB RAM siparişi verdim. 16 GB RAM ile PUBG yi oynayabiliyor musunuz? Oynanmayacak derecede drop yaşıyor musunuz? Bir de bende her oyunda FPS Drop kesin oluyor. Bu 8GB RAM takviyesi ile bunu aşabilir miyim? Şuan cihazınızdan memnun musunuz, ne gibi artıları oldu, Metro Exodus, RDR2 gibi oyunları test ettiniz mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı