ASUS GeForce Dual RTX 3060 Ti 8 GB GDDR6X vs Sapphire VGA AMD 12 GB GDDR6 RX 6700 XT Pulse mu?

Bütçe
En çok 11 bin

Tengri Kagan

Femtopat
Daha fazla  
Esenlikler arkadaşlar.

Bu iki kart arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? İşlemci Ryzen 5 5600, anakart ASUS ROG STRIX B550-F Gaming Wi-Fi II.

Asus Geforce Dual RTX3060TI O8GD6X 8gb GDDR6X 256BIT 1695MHZ Oc 2xhdmı 3xdp Rgb

Sapphire VGA Amd 12GB Gddr6 RX6700XT Pulse

RX 6700 XT'nin 12 GB olması çok iyi ancak RTX 3060 Ti'nin Hepsiburada'da hemen al sonra öde kampanyası var. Bu kampanya benim için çok cazip geliyor. (6700'de bu kampanya olsa düşünmeden alırdım) hem de GDDR6X'miş. O yüzden kararsız kaldım. Önerilerinizi bekliyorum, saygılar.

Not: Bilgisayarı ev kullanımı için topluyorum. Oyun oynarım, office programları kullanırım. Grafik tasarım işlemleri yapmıyorum. Topladıktan sonra uzun süre gitsin istiyorum.

Son düzenleme:
3 ay öde kampanyası 12 aylık kredi çektiğinde oluyor öyle yaparsan da kart 12 bin tl'den pahalıya geliyor. Eğer taksitle alacağım diyorsan iyi bir tercih. Ben olsam RX 6700xt alırdım ama sana önermem. Çünkü AMD'de coil whine olur, yazılımsal sıkıntı olur o olur bu olur tabi bunlar Nvidia'da da olabilir ama çok daha düşük ihtimal. Ben bunları yaşarsam uğraşırım ama sana AMD kart aldırırsam sonra o sorunları yaşarsan ne beni ne de AMD önerecek diğer arkadaşlardan hiçbirisi sana yardımcı olamaz. Ha yine de iki hatasız ürünü karşılaştırırsak RX 6700XT daha iyi.

Esenlikler arkadaşlar.

Bu iki kart arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? İşlemci Ryzen 5 5600, anakart ASUS ROG STRIX B550-F Gaming Wi-Fi II.

Asus Geforce Dual RTX3060TI O8GD6X 8gb GDDR6X 256BIT 1695MHZ Oc 2xhdmı 3xdp Rgb

Sapphire VGA Amd 12GB Gddr6 RX6700XT Pulse

RX 6700 XT'nin 12 GB olması çok iyi ancak RTX 3060 Ti'nin Hepsiburada'da hemen al sonra öde kampanyası var. Bu kampanya benim için çok cazip geliyor. (6700'de bu kampanya olsa düşünmeden alırdım) hem de GDDR6X'miş. O yüzden kararsız kaldım. Önerilerinizi bekliyorum, saygılar.

Not: Bilgisayarı ev kullanımı için topluyorum. Oyun oynarım, office programları kullanırım. Grafik tasarım işlemleri yapmıyorum. Topladıktan sonra uzun süre gitsin istiyorum.
İlla ki ikisinin arasından ise 3060Ti. Sapphire Pulse soğutması bana göre şüpheli geliyor. Ama bu bütçeye illa ki sıfır ise ben olsam ARC 770 alırdım.

@@Blackrawen Hocam, "Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde" kampanyası çıkıyor sepette, oradan Axess ile 3 taksiti seçince sadece 59 lira fark koyuyor. (Kampanyayı yanlış anlamadıysam.) 3 taksitten fazlasına fark koyuyor. Ben de 3 taksit yapmayı planlıyorum. Bu yüzden çok iyi geldi bana.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı