ASUS GTX1070 ROG STRIX OC CW Sorunu

arintimur

Decapat
Bu kartta CW sorunu mu var? Günlük kullanımda yani internet, video gibi çok az ses geliyor o da kapağı çıkartıp dinlersem ama oyunlara gelince CS:GO'da, Rocket League'de duymadım yani kasaya yaklaşınca küçük bir cız sesi geliyor ancak PUBG, GTA IV oyunlarında duyuyorum, GTA'da yaklaşınca ancak PUBG'de kulaklığı takmasam ve biraz dikkat edersem duyuluyor. Çok yüksek FPS'lerde yani 400, 500 FPS'de kesinlikle duyuyorum ve sahip olduğum oyunlardan sadece ETS 2'de menüde duyuyorum. 400, 500 FPS'nin daha üstünü test etme şansım olmadı. Vatan Bilgisayardan alındı. Ne yapmam gerekiyor?

Garanti kapsamında bir durum. Değişim isteyebilirsiniz.

Vatan'a da verebilirsiniz, direkt Asus ile de iletişime geçebilirsiniz.

Kartı ucuza aldıysanız garantiye vermeyin. Değişim yerine para iadesi de yapabiliyorlar. Para iadesi yaparlarsa aynı kartı almak için üstüne para eklersiniz.

Kartı ucuza aldıysanız garantiye vermeyin. Değişim yerine para iadesi de yapabiliyorlar. Para iadesi yaparlarsa aynı kartı almak için üstüne para eklersiniz.
Hocam kartı 1900 TL'ye almıştım. Para iadesi olursa GTX 1060 mı alacağız?
Vatan'a da verebilirsiniz, direkt Asus ile de iletişime geçebilirsiniz.
Az önce PassMark GPU Compute testine soktum kartı ve viyuv viyuv diye sesler geliyor.2500-2600 FPS değerlerine çıktı ama.

Para iadesi veya değişimi size bırakırlar. Değişim talep edersiniz.

Vatan stoklarından ziyade servisin elinde varsa talep edebilirsiniz yoksa para iadesi yaparlar. Gruplar da çok kişi gördüm paraları ellerinde kaldı.

Kartı ucuza almışsınız. Aynı sorunu ben de Gtx970 de yaşadım. Kartı dolar bazından almıştım. CW sorunu oldu ve Vatana götürdüm Gtx1060 aldım üstüne elime para geçti. Değişim talep edersiniz yalnız ürün ellerinde yoksa değişim yapmazlar. Para iadesi verirler. Bunu Vatanla konuşman gerek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı