ASUS GTX1070 ROG STRIX OC CW Sorunu

arintimur

Decapat
Bu kartta CW sorunu mu var? Günlük kullanımda yani internet, video gibi çok az ses geliyor o da kapağı çıkartıp dinlersem ama oyunlara gelince CS:GO'da, Rocket League'de duymadım yani kasaya yaklaşınca küçük bir cız sesi geliyor ancak PUBG, GTA IV oyunlarında duyuyorum, GTA'da yaklaşınca ancak PUBG'de kulaklığı takmasam ve biraz dikkat edersem duyuluyor. Çok yüksek FPS'lerde yani 400, 500 FPS'de kesinlikle duyuyorum ve sahip olduğum oyunlardan sadece ETS 2'de menüde duyuyorum. 400, 500 FPS'nin daha üstünü test etme şansım olmadı. Vatan Bilgisayardan alındı. Ne yapmam gerekiyor?

Kartı ucuza almışsınız. Aynı sorunu ben de Gtx970 de yaşadım. Kartı dolar bazından almıştım. CW sorunu oldu ve Vatana götürdüm Gtx1060 aldım üstüne elime para geçti. Değişim talep edersiniz yalnız ürün ellerinde yoksa değişim yapmazlar. Para iadesi verirler. Bunu Vatanla konuşman gerek.
Vatan stoklarından ziyade servisin elinde varsa talep edebilirsiniz yoksa para iadesi yaparlar. Gruplar da çok kişi gördüm paraları ellerinde kaldı.
Ben talep edersem bir yerden getirttirme şansları var mı? Bir de böyle çok yüksek FPS veren benchmarkları uzun süre açınca bu sesin gittiğini söyleyenler var, doğru mudur?

FPS yüksek oldukça o ses gelecektir diye tahmin ediyorum. CW kullanıcı hatası değildir ve Pazarlama 4.0 a geçiş yapıldı. Artık müşteri haklıdır ve müşteri memnuniyeti en önemli parametredir. Aynı kartın CW siz olanını talep edin, vermek zorundalar.

FPS yüksek oldukça o ses gelecektir diye tahmin ediyorum. CW kullanıcı hatası değildir ve Pazarlama 4.0 a geçiş yapıldı. Artık müşteri haklıdır ve müşteri memnuniyeti en önemli parametredir. Aynı kartın CW siz olanını talep edin, vermek zorundalar.
Tamam, sağolun. Yani şimdi benim Vatan'a gidip bu kartta CW sorunu var, garantiye göndermek istiyorum mu diyeceğim? Bu sorun ekran kartından olduğu kesin mi?

Garantiye göndermek istiyorum demeyin. Değişim talep ediyorum deyin tabi büyük ihtimal incelemeye alacaklardır bir süre. Evet kesin ekran kartından.

Garantiye göndermek istiyorum demeyin. Değişim talep ediyorum deyin tabi büyük ihtimal incelemeye alacaklardır bir süre. Evet kesin ekran kartından.
Hocam 1 yıl geçti. Direk değişim almazlar ki. Lütfen yardım edin
Hocam 1 yıl geçti. Direk değişim almazlar ki. Lütfen yardım edin
Lütfen çok acil destek lazım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı