ASUS K56cb iAtkos ML3U Mac Os X boot sorunu

• Konuyu başlatan Berkekran
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 3B
Evet bende okudum Lisans Sözleşmesini o yüzden orjinal almayacağım. Artık üniversiteye geçince mac retina alırım.Ve -v yapınca hiçbir yerde takılmadı daha sonrada siyah ekran çıktı zaten. GraphicsEnabler komutuda birşey değiştirmedi .

- - - Güncellendi - - -

Biosu güncelledim ve bir sorun oluştu. Artık siyah ekran gelmiyor. -v komutu ile açıncada "still waiting for root device" yazıyor ve takılıyor. Sizce ne yapmalıyım ?

ncpi=0x2000 dururken still waiting hatası oluyor , ncpi=0x3000 de iken system up time diye bir yerde takılıyor ve sistem reset atıyor .

Sata mode AHCI de. Ve farklı bir USB ile denedim yine aynı ama şimdi farkettim sadece ncpi=0x2000 ile girince Apple logosu çıkıyor. Bir süre sonra da siyah ekran oluyor. Fakat siyah ekran olunca USB ışığı yanmıyor daha doğrusu yanıp sönmüyor.

- - - Güncellendi - - -

Maveriks versiyonunu yapamadım fakat Mac OS ML2'yi başarılı bir şekilde kurdum ve çalıştı. Sürücüleri ve çözünürlülüğünü hallettim mis gibi çalışıyor. Yardımlarınızla beni bilgilendirdiğiniz için size sonsuz teşekkürler Recep Bey...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı