ASUS N551JW-CN383T vs N551VW-CN009T vs HP Pavilion 15-BC001NT

James Gosling

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba değerli Sosyal üyeleri. Masaüstü bilgisayar alacaktım ancak çok fazla seyahat nedeniyle notebooka döndüm. Ben oyun oynamayı seven bir insanım. Bu yüzden iyi bir notebooka ihtiyacım var. Şu an iki ürün için Teknosa'da indirim var. Ben ise üç ürün arasında kaldım. Bu ürünlerin linkleri:
Şimdi ASUS'larda kendi aralarında kıyasladığımız zaman, ASUS N551VW biraz daha iyi. Ancak İndirimsiz fiyatlarına bakıldığı zaman özellikleri N551VW'ye göre neredeyse aynı olan N551JW'nin çok daha pahalı olduğu gözüküyor. Özellikleri böyle iken fiyatlar arasında bir uçurum var. Ben şöyle düşünüyorum. Eğer ASUS alacaksam indirimsiz fiyatı daha yüksek olanı alayım. Daha düşük olanda bir iş olabilir diye düşünüyorum.
Gelelim HP'ye. Başka forum sitelerinde sadece HP'yi sormak için konu açmıştım. Ona şöyle bir yorum geldi. "Vatan'dan baktığımız zaman donanımı iyi ama yeterli soğutma sağlanmaz ve ani FPS düşüşleri yaşanır." Bu yüzden HP'den kaçındım. Şimdi sizlere soruyorum. Bunlardan hangisini alayım? Kullananlar ise nasıl bir tecrübe yaşadıklarını belirtirlerse mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı