ASUS N56VZ Anakartı Değiştirmek

The-Invoker

Hectopat
Daha fazla  
Asus N56VZ marka laptopum var içinde GT 650M ekran kartlı anakart var. Anakartını değiştirmeyi düşünüyorum fakat biraz araştırdım bir üst model olan GT 750M ekran kartlı anakartı alıp takmayı düşünüyorum soket yapısını falan uyumlu gibi. Sizce problem çıkartır mı ? Birde anakartlarda REV 2.0 ve REV 2.3 gibi bir ayrım var hangisi daha iyidir parçalarda uyumsuzluk olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus N56VZ marka laptopum var içinde GT 650M ekran kartlı anakart var. Anakartını değiştirmeyi düşünüyorum fakat biraz araştırdım bir üst model olan GT 750M ekran kartlı anakartı alıp takmayı düşünüyorum soket yapısını falan uyumlu gibi. Sizce problem çıkartır mı ? Birde anakartlarda REV 2.0 ve REV 2.3 gibi bir ayrım var hangisi daha iyidir parçalarda uyumsuzluk olur mu ?

GT 650M ile GT750M arasında pek bir fark yok bence değişmene de gerek yok cidden ne için değişeceksin ki sorunu yoksa değişme bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradaki fark çok az. Değiştirmene değmez.
Ayrıca ekran kartının 2 GB olması bir şeyi değiştirmiyor modeliniz eski.
50 GB ekran kartınız da olsa yeni çıkan oyunlar için yetersiz olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı