ASUS P7H55M-LX i3 560 Overclock nasıl yapılır?

Valleries

Centipat
Merhaba i3 560 işlemciye overclock nasıl yapabilirim? Anakart ASUS P7H55M-LX. Anakart, voltaj değerleri gibi şeyleri bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O.C mantığını anlamak için forumda onlarca konu var ama birinci nesil işlemcilere O.C yapmak saçmalık, gereksiz.

Merhaba i3 560 işlemciye overclock nası yapabilirim anakart asus p7h55m -lx anakartı voltaj değerleri gibi şeyleri bilmiyorum
O.C mantığını anlamak için forumda onlarca konu var ama birinci nesil işlemcilere O.C yapmak saçmalık, gereksiz.
Evet sende haklısın fakat yapmak istiyorum
Evet sende haklısın fakat yapmak istiyorum
Bide voltajı kendim deniyim dedim fakat kaydedip çıktığımda eski haline dönüyor

Merhaba i3 560 işlemciye overclock nasıl yapabilirim? Anakart ASUS P7H55M-LX. Anakart, voltaj değerleri gibi şeyleri bilmiyorum.
Voltaj ayarlarını kurcalamadan işlemci hızını 3.7 GHZ yap. RAM hızı da yükseliyorsa 1333 MHZ veya daha altına indir. Bu şekilde kaydet ve çık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı