Asus ROG G751 Anakart Güç Arızası

Mylanth

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 4 senelik olacak bir Asus ROG G751 980M'li hali var. Bir ara elektrik pile geçme gibi anlık geçişler oldu kabloyu biraz oynatınca düzeldi daha öncesinde servis her şeyini değiştirdi devam etti tabi ki. Yurtdışı ürün olduğundan değişim yapamadık böyle devam etti. Şimdi o kabloyu oynatma da bir işe yaramadı. Neyse ki bataryası son gitmeden önce dolmuştu. Bataryadan şu an tamamen açılıyor. Bilgisayarın önemli parçalarında sorun olduğunu sanmıyorum yani. Bileşenlerde işlemcim ekran kartı vs gözüküyor tabi durum nedir bilmiyorum. İşemcinin ekran kartını kullanmıyorum yüklememiştim bu arada. Neyse tamirciye götürdü soket vs sorun yok ama anakartın güç bölmünden gelen bi yerde sorunu var. 100 110 dolar ortalamayla bir şey çıkar dedi. Ben de araştırmadan "Tamam" demek istemedim. Sizin düşünceleriniz nedir en azından bi fikir olarak ne olabilir? Nedir, ne değildir bi sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı