İnceleme ASUS ROG Herculx EVA-02 İncelemesi

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 2B
Birkaç kişi nasıl göründüğüne dair inceleme istediğinden kısa bir inceleme yapacağım. Zaten bir ekran kartı tutucudan en fazla ne beklenebilir ki? (Asuka olması dışında).

Ürünün kutusu ve içeriğiyle başlarsam, kutusu oldukça hoş yapılmış, ön yüzünde bizi yine Asuka karşılıyor. Kutunun arkasında ise Evangelion Unit-02 görseli yer alıyor.

20240124_222011.jpg

20240124_222031.jpg

Ürünün içerisinde ise ekran kartı tutucu, katalog, kullanım kılavuzu vb. bizi karşılıyor.
20240124_222312.jpg

20240124_222203.jpg

Ürünün yakın görsellerine gelirsem ince detaylarını ve kasanın içerisinde hangi maksimum yüksekliğe ulaştığını görebilirsiniz. Arka tarafında ayrıca ekstra yükseklik için 1 adet çark bulunuyor.
20240124_222348.jpg

20240124_222341.jpg

20240124_223706.jpg
20240124_223748.jpg

Ürünün kurulumu aslında bayağı kolay olsa da benim kasamda ancak en düşük yükselikte ekran kartına destek bulabildi ve kısmen boşlukta kaldı. Yalnız sarkmayı tamamen kesti ve bir sorun çıkmadı. Yerleşmeseydi ya da bu bir sorun yaratsaydı iade edecektim ama sabit duruyor ve görevini yerine getiriyor.

20240124_231921.jpg

Kısaca ürün güzel ama bir ekran kartı tutucusuna 2K verilir mi? Tabii ki hayır. Lakin saçma sapan para harcama kotasını dijital içerikler yerine elle tutulur ve bir işe yarayan ürünle değerlendirmek isteyenler pekala düşünebilir. Zevk meselesi.

Son olarak gece görünüşü;

20240124_225318.jpg

Çok ama çok hoş yav. Beğendim ben, pahalı ama güzel yavaş yavaş kasayı asuka yapıyoruz gibi geldi.

ÇÜNKÜÜÜÜÜ
1706129811140.png

Aslında kasanın ön paneline gelecek şekilde bir asuka stickeri ayarlansa akar gider vallahi.

Kısaca ürün güzel ama bir ekran kartı tutucusuna 2K verilir mi? Tabii ki hayır.
Yeterince istersen herhangi bir şey gerekli olabilir 🫡 Ellerinize sağlık, yengeye de selamlar :D

Birkaç kişi nasıl göründüğüne dair inceleme istediğinden kısa bir inceleme yapacağım. Zaten bir ekran kartı tutucudan en fazla ne beklenebilir ki? (Asuka olması dışında).

Ürünün kutusu ve içeriğiyle başlarsam, kutusu oldukça hoş yapılmış, ön yüzünde bizi yine Asuka karşılıyor. Kutunun arkasında ise Evangelion UNIT-02 görseli yer alıyor.

Eki Görüntüle 2095734
Eki Görüntüle 2095733

Ürünün içerisinde ise ekran kartı tutucu, katalog, kullanım kılavuzu vb. bizi karşılıyor.

Ürünün yakın görsellerine gelirsem ince detaylarını ve kasanın içerisinde hangi maksimum yüksekliğe ulaştığını görebilirsiniz. Arka tarafında ayrıca ekstra yükseklik için 1 adet çark bulunuyor.
Eki Görüntüle 2095747

Ürünün kurulumu aslında bayağı kolay olsa da benim kasamda ancak en düşük yükselikte ekran kartına destek bulabildi ve kısmen boşlukta kaldı. Yalnız sarkmayı tamamen kesti ve bir sorun çıkmadı. Yerleşmeseydi ya da bu bir sorun yaratsaydı iade edecektim ama sabit duruyor ve görevini yerine getiriyor.

Eki Görüntüle 2095753

Kısaca ürün güzel ama bir ekran kartı tutucusuna 2K verilir mi? Tabii ki hayır. Lakin saçma sapan para harcama kotasını dijital içerikler yerine elle tutulur ve bir işe yarayan ürünle değerlendirmek isteyenler pekala düşünebilir. Zevk meselesi.

Eki Görüntüle 2095770

Ağız sulandıran ama bir o kadar da boş bir alet.

Güzelmiş ama bilin bakalım ne eksik.

Ürünün kutusu ve içeriğiyle başlarsam, kutusu oldukça hoş yapılmış, ön yüzünde bizi yine Asuka karşılıyor. Kutunun arkasında ise Evangelion Unit-02 görseli yer alıyor.

Eki Görüntüle 2095734
Eki Görüntüle 2095733

Eki Görüntüle 2095747

Eki Görüntüle 2095753

Eki Görüntüle 2095770
Hırsız olsam ve evine girsen pc yi falan değil şu özel serinin ürünlerini ve evindeki kutuları çalardım hocam :D

Senin kasa ışıl ışıl bir zahmet. Benimki mezarlık gibiydi, şimdi ışıkları kapatınca tek asuka parlıyor odanın içinde.

Benim değil arkadaşın bugün sıvı soğutmasını takmaya gittim baktım aynen senin aldığın üründen bahsediyor ayarlanabilir koltuk ayağı gibi bir şey koymuş öyle fotoğraf çektik senin konu denk geldi 😂😂

Senin kasa ışıl ışıl bir zahmet. Benimki mezarlık gibiydi, şimdi ışıkları kapatınca tek asuka parlıyor odanın içinde.

Ben ışık ve ses sevmiyorum kasada ileride bende Full Noctua geçiş yapmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı