ASUS ROG STRIX 650W nasıl bağlanır?

Mustafa Karakoç

Hectopat
Merhaba, dün bununla ilgili bir konu daha açmıştım daha toparlayıp sizden yardım almak istiyorum. ASUS ROG STRIX 650W PSU var bunun çıkışında SATA kablosu göremedim. Aldığım fanları takmak için RGB kontrolcü alacağım onun da linki bu.

Bu SATA girişiyle çalışıyor sanırım PSU'dan gelen ben de PSU'dan gelen SATA çıkışı göremedim. O yüzden bu dönüştürücüyü almayı düşünüyorum.

Platoon VGA Power kablo 2X SATA to 8 pin (6+2 ) PCI-ex dönüştürücü güç kablosu.

PSU çıkışındaki kablolarda 8 pinli bir kablo var bununla uyumlu olacağını düşündüm olur mu olmaz mı bilmiyorum o yüzden sormak istedim.

Dosya Ekleri

• E9195924-736F-4D0D-9DC1-2FAD63E1A765.jpeg
    E9195924-736F-4D0D-9DC1-2FAD63E1A765.jpeg
    33,2 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
O kabloları tak da havaya uçsun PSU. Kutunun içerisinde var SATA bağlantı kabloları sen bulamamışsın aynısının 550W olanını kullanıyorum.

Modüler güç kaynağına asla başka marka/model kablo takılmaz.

Hocam benim sorunum sanırım göremedim çıkacak kabloların fotoğrafını atabilir misiniz mümkünse?

Hocam attığım fan çoklayıcı bu girişi mi istiyor onu anlamadım sanki daha çok pinli SATA güç girişi gibi bir şey yanlış mı anlıyorum.

Ne alakası var kablolar standarttır. O kablo hem SATA SSD/HDD'lere bağlanıyor hem de o gösterdiğin çoklayıcıya. Sen fotoğrafını çektiğin bunlarla alakası yok. PSU kutusu ve kabloları önünde aç bak zor değil anlamak hangisi olduğu.

Bunlar:

Screenshot_35.jpg

Buna giriyor.

Screenshot_36.jpg

Geri
Yukarı