ASUS ROG STRIX B550-F nasıldır?

Evet boşta kalabilir.
Kaliteli güç kaynağı olarak NZXT 600W vardı QP'de, fiyat durumunu bilmiyorum ama o çok kalitelidir sana uyarsa alabilirsin. Onun dışında High Power GD vardı.

NZXT yok sanırım stoklarda. High Power GD'de benim güç kaynağımın çıkışlarıyla aynı. Bu şekilde kullanıma devam ederim büyük ihtimalle çünkü 8+4/8+8 çıkışı bulmak istesem watt değeri yüksek ve doğal olarak bütçeyi de aşan modeller çıkıyor.

Evet boşta kalabilir.
Kaliteli güç kaynağı olarak NZXT 600W vardı QP'de, fiyat durumunu bilmiyorum ama o çok kalitelidir sana uyarsa alabilirsin. Onun dışında High Power GD vardı.
NZXT E serisinden bahsediyorsanız E650 modeli mevcuttu bende. Çok sessizdi, ayrıca dijital PSU olması da çok iş görüyordu. Ancak 4+4 CPU Power girişi vardı 👺 HV PRO 550 modelinde bile 8+8 CPU Power olunca bi' sinirlendim neyse bulabilirseniz öneririm ama CPU girişini unutmayın.

High Power GD çıkışları aynı olabilir ama fan, malzeme kalitesi, iç yapı ve verimlilik olarak çok daha iyi bir model.

SilverStone 750W modellere de bakabilirsin, kaliteli ve modüler modellerdi.

XPG Core Reactor vardı da onun da stok bitti herhalde. Hiç düzgün model yok yahu.

O halde en iyisi bir süre daha Thermaltake ile devam etmek daha mantıklı. Bütçeyi çok aşıyor çünkü RAM'leri de değiştireceğim. Teşekkür ederim ilginize. :)

Rica ederim, isterseniz daha sonrası için genel sistem konusu açabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Şu anki sistemde içime sinmeyen çok şey var. Gel gör ki doların sağı solu belli olmuyor. Bulunduğum yerdeki Vatan Bilgisayar'da bu anakart mevcutmuş. Kararsız kaldım şimdi alıp almamakla. İlerde düşme şansı var mı diye düşünüyorum ama zor. :D

İmkanınız varsa şu anki KDV indirimini kaçırmayın derim.
ROG B550+ ROG RX580 ve RGB sıvı soğutma derken ekosistem uçar :)

Wi-Fi olan modeli ile arasında 97 TL fark var. Sizce değer mi? Wi-Fi kullanmaya karşıyım masaüstü bilgisayarda, kablolu bağlantı benim için en iyisidir. Bence Wi-Fi olmayan modeli alsam daha iyi, diğerine göre her ne kadar TL farkı az olsa da işime yaramayacak.
RGB sıvı soğutma.

RGB değil. Aman hocam onu da değiştirmek istemiyorum lütfen aklıma giriyorlar. :D

Geri
Yukarı