ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF265 alınır mı?

Arkadaşlar selam. Dün akşam hiç sorun yoktu. Şimdi açtım wifi ve bluetooth çalışmıyor. Aygıt yöneticisinde ünlem işareti var. Sürücüleri tekrar kurdum olmadı. Windows'u yeniden kurdum, yine sorun devam ediyor. Bilgisayarı yeniden başlattığımda USB aygıtı hatası veriyor ayrıca. Wifi kartı bozulmuş olsa aygıt yöneticisinde görünür müydü hala. Şimdi bunun için işin yoksa garanti ile uğraş.

Bilgisayar açılırken rog strix logosunun gelmesi 15 sn yi buluyor. Belli ki bios hata ayıklaması gibi bir şey yapıyor.

Aklınıza bir çare geliyor mu?

Dosya Ekleri

• aygıt-yöneticisi.png
    aygıt-yöneticisi.png
    34,9 KB · Görüntüleme: 16
  • usb-hata.png
    usb-hata.png
    118,4 KB · Görüntüleme: 15
Arkadaşlar selam. Dün akşam hiç sorun yoktu. Şimdi açtım Wi-Fi ve Bluetooth çalışmıyor. Aygıt yöneticisinde ünlem işareti var. Sürücüleri tekrar kurdum olmadı. Windows'u yeniden kurdum, yine sorun devam ediyor. Bilgisayarı yeniden başlattığımda USB aygıtı hatası veriyor ayrıca. Wi-Fi kartı bozulmuş olsa aygıt yöneticisinde görünür müydü hala. Şimdi bunun için işin yoksa garanti ile uğraş.

Bilgisayar açılırken ROG STRIX logosunun gelmesi 15 sn yi buluyor. Belli ki BIOS hata ayıklaması gibi bir şey yapıyor.

Aklınıza bir çare geliyor mu?

Şu an bende de Bluetooth'da sorun var bugün basladi sürekli açılıp kapanıyor genel bir sorun sanırım.

Bilgisayarı bir kaç aydır sorunsuz şekilde kullanıyorum fakat bugün GPU nun 115-120w aralığında çalıştığını fark ettim. 140w gücü tam olarak alabilmek için ne yapmamız gerekiyor, yardımcı olabilecek var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı