ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF265 alınır mı?

Hala memnun musunuz bir problem cıkardi mi?

Hala memnunum evet, fanlar ağır oyunlar oynamamdan dolayı hızlıca tozlandığı için sıcaklıklar bir tık arttı. Bakıma yollayıp yoluma devam edeceğim.

4000 serisi her türlü önde ama ekran kartı watt dikkat edin kaç w?
Ben drop yaşamadım arada oldu sadece. Bende fan sesine çok takık biriyim. Bunda rahatsız olmadım. Üniversite yolum uzun rahatça götürüyorum.
95w olması lazım tam bilmiyorum stoğuda yok zaten ortalıktan kayboldu laptoplar.

Hala memnunum evet, fanlar ağır oyunlar oynamamdan dolayı hızlıca tozlandığı için sıcaklıklar bir tık arttı. Bakıma yollayıp yoluma devam edeceğim.

RAM SSD takviyesi yaptın mı? Başka söyleyebilecğin seni rahatsız eden bir şey oldu mu?

95W olması lazım tam bilmiyorum stokuda yok zaten ortalıktan kayboldu laptoplar.

RAM SSD takviyesi yaptın mı? Başka söyleyebilecğin seni rahatsız eden bir şey oldu mu?

SSD takviyesi yaptım. RAM içinde bakalım yapacağım. Haricinde rahatsız eden şeyler 1-2 taneydi. Onlarda bu konunun içinde dağılıp gitmiştir. Sadece bu konuda da değil diğer birçok konuda da yazdığım için arada kaynamıştır. Ama şu an aklıma gelmediğine göre bu sorunlarımı çözmüşümdür muhtemelen.

Asus ROG Strix G15 (2022) G513RM-HF265 Notebook
Sizce hangisi daha mantıklı olur? ASUS daha iyi gibi geldi ama bilemedim maksimum bütçe 34K.

Acer'le arasında 4000TL fiyat farkı var, kuzenimde Acer var genel olarak memnun ama laptop ısınıyor ve klavyesinde ışık sızması var.

SSD takviyesi yaptım. RAM içinde bakalım yapacağım. Haricinde rahatsız eden şeyler 1-2 taneydi. Onlarda bu konunun içinde dağılıp gitmiştir. Sadece bu konuda da değil diğer birçok konuda da yazdığım için arada kaynamıştır. Ama şu an aklıma gelmediğine göre bu sorunlarımı çözmüşümdür muhtemelen.
Ram takviyesi ssd takviyesi garantiden çıkarmadığına kesin emin miyiz şikayet varda çıkmıyor denildiği halde garantinin düşürüldüğü yazılmış ram fiyatları hakkında bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı