ASUS ROG STRIX G15 laptop adaptörü ısınıyor

maydonozdiyarı

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi bir sorun ile karşı karşıyayım. Laptop ile Forza Horizon 4 oynarken adaptörü ısınıyor (laptop performans modunda) bir sorun yaratır mı? Laptop modeli ASUS ROG STRIX g15. Şahsen ben bir sorun olmaz diye düşünüyorum çünkü bu oyuncu laptopları bu oyunlara göre üretiliyor ama abim bir şey olmasından korkuyor. Doğrusu nedir?

@maydonozdiyarı hoca konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum ben de bu cihazı almayı düşünüyorum ama forumlarda klavyenin soyulma sorunu ve menteşelerde sorun olduğu söyleniyor siz böyle bir şey yaşadınız mı? veya herhangi farklı bir problem.

@maydonozdiyarı hoca konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum ben de bu cihazı almayı düşünüyorum ama forumlarda klavyenin soyulma sorunu ve menteşelerde sorun olduğu söyleniyor siz böyle bir şey yaşadınız mı? Veya herhangi farklı bir problem.

Biraz geç cevaplıyorum öncelikle özür dilerim ben gördüğüm kadarıyla menteşeleri çok sağlamdı monitörün sallanma durumu bile yoktu klavye soyulması şu an için yok diye biliyorum abim il dışında olduğu için gözle göremiyorum ama en yakın zamanda sana bilgi vereceğim(laptopu alalı 1,5 ay falan oluyor)

Geri
Yukarı