ASUS ROG STRIX G15 vs MSI Alpha 15

Bütçe
12000-13000
Peki hocam beklememi önerir misiniz tracer modelleri vs. için yoksa alpha'yı alıp geçeyim mi memnun musunuz siz?
Onda 17 olan var 17 ile 15 fan çıkış sayısından dolayı soğutma farkı var, o yüzden karşılaştırmak çok sağlıklı olmaz ama tahminimce 15 olanı iyidir. Perşembe günü de bu alpha 15 bu fiyattan satılırsa yolladığım şekilde alıcam 12351'e

Hocam sizde Alpha vardı değil mi renk doğruluğu ve köşelerden bakınca renklerin bozulması nasıl? Çünkü TN panel :/.

Hocam ben %45 NTSC ekrandan geçtiğim için bir fark hissetmedim, TN panele IPS-Level diyorlar. İddiaları tüm eksi yönlerini yoketmeleri, ki başarılı olmuşlar. IPS'e göre bir eksik hissetmedim.

Hocam ben %45 NTSC ekrandan geçtiğim için bir fark hissetmedim, TN panele IPS-Level diyorlar. İddiaları tüm eksi yönlerini yoketmeleri, ki başarılı olmuşlar. IPS'e göre bir eksik hissetmedim.

Hmm anladım peki köşelerden bakınca renk bozulması ne düzeyde. Fotoğraf çekme şansınız var mı nedense Alpha için çok fazla video yok.

bu ikileme ben de dustum de sizce hangisini almalıyım arada totalde 800 lira gibi fark var. Bu farkı da 2060 vs +8gb ram olarak algılamak mantıklı mıdır

Bu ikileme ben de dustum de sizce hangisini almalıyım arada Total'de 800 lira gibi fark var. Bu farkı da 2060 vs +8 GB RAM olarak algılamak mantıklı mıdır?

400-500 lira zaten Alpha'ya RAM takviyesi için vereceksin, arada 300 lira fark kalacak. Bence garanti tamam RAM ve SSD takviyesinde bozulmuyor ama açarken herhangi bir hasar verme ihtimaline karşı o 300 lira fark verilir ve 16 GB 8x2 olan ASUS alınır

Yeni konular

Geri
Yukarı