ASUS ROG STRIX G16 vs Lenovo Legion 5 Pro vs Dell G15 5530

Bütçe
53000
Kusura bakmayın rahatsız ediyorum tekrar.Lenovo Legion pro 5 için 55 bine 4060 lı modelini buldum.Sizce bu para bu bilgisayara verilir mi?almama değer mi? Yoksa Asus veya diğer markalara mı yönelmeliyim
Hocam bu bütçe aralığında alacağınız her markada markaya özgü bir sorun çıkacağı kesin. Bence seçim yaparken içinize sineni seçmeye dikkat edin. Legion markanın en iyi serisi bence. Ama DELL ile aynı optimizasyon olmasına rağmen 15K fark var onu da unutmamak lazım.

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum tekrar.Lenovo Legion pro 5 için 55 bine 4060 lı modelini buldum.Sizce bu para bu bilgisayara verilir mi?almama değer mi? Yoksa Asus veya diğer markalara mı yönelmeliyim
Değmez.

Hocam bu bütçe aralığında alacağınız her markada markaya özgü bir sorun çıkacağı kesin. Bence seçim yaparken içinize sineni seçmeye dikkat edin. Legion markanın en iyi serisi bence. Ama DELL ile aynı optimizasyon olmasına rağmen 15K fark var onu da unutmamak lazım.
Tamamdır çok çok sağolun🙏🏻

Hımımmm :( sizin öneriniz var mıdır

Son düzenleme:
ASUS Rog Strıx G16 G614ju-n3195 Intel I7-13650hx 16gb Ddr5 512gb Ssd 6gb Rtx4050 16" Wuxga 165hz Dos Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunu öneririm kardeşim klasik bir rog kalitesi 3 fanlı sogutma sistemine sahip kesinlikle fan sesi yok estetik olarak da harika gözüküyor hocam fiyat tuzlu evet 37 bin e asus tufun 4060 lı modelleri var ama gidip oyun testlerini izlerseniz hayvan gibi ses yaptığını ve çok ısındığını göreceksiniz sırf 4050 yi 4060 yapacağım diye fazla ısınan çok ses çıkaran cihazlar almaya gerek yok 4050 olsun yine sizin işinizi görecektir gidip lenovo acer nitro excalibur victus gibi saçma sapan modeller almayın

Rica ederim. Dell aslında çok iyi cihaz. Şahsen şu an en beğendiğim cihazlardandır. Zaten alternatifiniz Acer Nitro 16. bazıları (ben de dahil) Acer, HP gibi markaları sevemeyebiliyor. Bence Dell bu markalardan daha iyi bir marka. Yazılımsal sorunu olduğu için şikayetçi olanlar vardı fakat her cihazın kendince sorunları oluyor. Umarım cihaz istediğiniz gibi çıkar. İyi günler dilerim.

Bende Dell'in eski laptopu var ses şiddeti bayağı yüksek, ses kaliteside iyi laptopun. Yeni modelleri kim bilir nasıldır :)

Bu fiyata 4070 Acer varken başka hiçbir şey alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı