ASUS ROG STRIX G18 için hangi model alınmalı?

Umeyr Mızırak

Femtopat
Daha fazla  
G18 modelinde 32 GB RAM 2TB SSD ve RTX 4070 var 90 bin TL civarı.
Ayni modelin 16 GB RAM 1TB SSD RTX 4080 olan seceneklisi var, o ise 95 bin TL civarı.
Hangisini almam daha avantajlı olur? 3D cizim ve modelleme isi ile uğraşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'i ileride yükseltebilme şansınız var ama ekran kartı için aynı durum maalesef ki geçerli değil.
Onun için 4080'li olanı tercih etmeniz daha faydalı olacaktır.

4080 versiyon tabii ki, aradaki performans farkı devasa. Bütçeniz nedir?

Bütçem 90-95 bin TL.

4080 versiyon tabii ki, aradaki performans farkı devasa. Bütçeniz nedir?

Bütçem 90-95 bin TL.

RAM'i ileride yükseltebilme şansınız var ama ekran kartı için aynı durum maalesef ki geçerli değil.

Hocam bilgisayar FreeDOS olarak geliyor bunlara lisansı nereden alacaz veya isletim sistemini nereden almam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

Bütçem 90-95 bin TL.

Bütçem 90-95 bin TL.

Hocam bilgisayar FreeDOS olarak geliyor bunlara lisansı nereden alacaz veya isletim sistemini nereden almam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

USB ile kurup 30-40 TL'ye key alabilirsin.

USB ile kurup 30-40 TL'ye key alabilirsin.

Kurulum için olan Windows'u nereden indirebilirim bu konularda pek bilgim yok hakkınızı helal edin ilk bilgisayar tecrübem 😅

Kurulum için olan Windows'u nereden indirebilirim bu konularda pek bilgim yok hakkınızı helal edin ilk bilgisayar tecrübem 😅
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yardım için teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı