ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 alınır mı?

Merhaba,

Ürüne servisten sorun yoktur raporu alan tek kişi benim galiba. Ouno servis cihazda sorun olmadığını belirtti ve bios güncellemesi yaptı. Cihazın hızlı bir şekilde tarafıma ulaşmasını sağlayacağım. Aşağıda paylaştığım ramden iki tane almayı düşünüyorum. Cihazın içerisindeki rami de sahibinden üzerinden satacağım. Sormak istediğim soru ise aşağıdaki ram bana sorun çıkarır mı? Ben cihazın içerisindeki ramden ikinci bir tane bulamayacağımı düşündüğüm için başka iki adet aynı ramden almayı düşünüyorum.

Tüm konuyu okumuş birisi olarak yardımcı olmak isteyen arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim. İnsanların morallerini bozmak isteyen yorumlar yazanlara ise söyleyecek bir şey bulamıyorum.

İyi günler, iyi hafta sonları.
Etiketlemeyi unuttum @xbea
hocam pek bozulcağını sanmıyorum zaten kaliteli bir marka uzun seneler götürür sizi

Senin böyle düşünmen neyi değiştirecek 250-NIT parlaklığı mı?

Dostum, ürünle alakalı yorumunu yapmışsın neden daha fazla durumu sürüncemeye sokuyorsun. Ekran ile alakalı yorumun için çok teşekkür ederiz. Biz bu ekran ile bu cihazı aldık ve kullanmaya çalışıyoruz. Birbirimize destek oluyoruz. Lütfen bu duruma devam etme.

Senin böyle düşünmen neyi değiştirecek 250-NIT parlaklığı mı?
hocam zaten çok profesyonel iş yapıyorsanız ayrı bir monitör alırsınız herkesin kendi görüşü kapalı alanda bana fazlasıyla yatiyor hatta odamda fazla geliyor kısıp kullanıyorum
bu arada soğutma performansıyla pil ömrü çok iyi zoomda dersteyken arkada chromeda falan gezinirken 34 dercelerde çalışıyor işlemci ve bunu fanlar kapalı olarak yapıyor lenovodada bildiğim kadarıyla ısınma problemi varmış herkesin kendi görüşü zaten ikiside kaliteli marka performans farkıda ahım şahım olmaz

Dostum, ürünle alakalı yorumunu yapmışsın neden daha fazla durumu sürüncemeye sokuyorsun. Ekran ile alakalı yorumun için çok teşekkür ederiz. Biz bu ekran ile bu cihazı aldık ve kullanmaya çalışıyoruz. Birbirimize destek oluyoruz. Lütfen bu duruma devam etme.
Başkaları da alıp pişman olmasın diye uğraşıyorum. Monitör bir laptopun en önemli parçası ve ayrıca laptopa harici bir monitör bağlamak zorunda kalacaksam ne anladım bu işten.

Başkaları da alıp pişman olmasın diye uğraşıyorum. Monitör bir laptopun en önemli parçası ve ayrıca laptopa harici bir monitör bağlamak zorunda kalacaksam ne anladım bu işten.

Bahsettiğin düzeyde bir görüntü problemi bulunmuyor. Asıl problemimiz şu an performans kaynaklı. Şu an sen problemi ekran düzeyine indirip ben harici ekran kullanacağım zaten ekran kalitesi benim için önemli değil diyen insanları bu ürüne yönlendirmiş oluyorsun. Ancak konunun % 80'i performans problemleri ile dolu. Yani sen insanlara yardımcı olmaya çalıştığını iddia ediyorsun ancak konuyu asıl problemden uzaklaştırıyorsun.

Bahsettiğin düzeyde bir görüntü problemi bulunmuyor. Asıl problemimiz şu an performans kaynaklı. Şu an sen problemi ekran düzeyine indirip ben harici ekran kullanacağım zaten ekran kalitesi benim için önemli değil diyen insanları bu ürüne yönlendirmiş oluyorsun. Ancak konunun % 80'i performans problemleri ile dolu. Yani sen insanlara yardımcı olmaya çalıştığını iddia ediyorsun ancak konuyu asıl problemden uzaklaştırıyorsun.
Hocam problem sıkıntısı da çözülmedi mi? Yukarıda yazdılar.

hocam herkesin kendi kararı size göre kötü olan diğerlerine göre iyi olabilir kullananlardan ekran çok kötü diye birşey duymadım
Hocam problem sıkıntısı da çözülmedi mi? Yukarıda yazdılar.
ayn hocam gerekli ayarları yapınca düzelmiş bir arkadaşş yazmışda ayarları yapınca apexte herşey ultrada 140-150ye çıktı demişti 3060 için gayet iyi

Bahsettiğin düzeyde bir görüntü problemi bulunmuyor.

Problem ne biliyor musun? Rakipleri 800 dolarlık bilgisayarlara çok daha iyi monitörler takarken ASUS'un Çingene gibi 1500 dolarlık makineye 250-NIT %60sRGB monitörler takması ve bu önemli bir problem aslında. Bu kısaca kazıkçılık. ASUS bunu yaparken kimi örnek alıyor merak ediyorum açıkcası. Apple desen Apple insanı kazıklar adını satar ama olay hardware konusuna geldimi her şeyin en iyisini verir sana. ASUS'un bu ucuzculuğunu tam olarak nasıl adlandırmam gerektiğini bilmiyorum. İşte bu yüzden insanlar bu bilgisayarı almamalı, bu kazıkçılığa alet olmamalı.

Problem ne biliyor musun? Rakipleri 800 dolarlık bilgisayarlara çok daha iyi monitörler takarken ASUS'un Çingene gibi 1500 dolarlık makineye 250-NIT %60sRGB monitörler takması ve bu önemli bir problem aslında. Bu kısaca kazıkçılık. ASUS bunu yaparken kimi örnek alıyor merak ediyorum açıkcası. Apple desen Apple insanı kazıklar adını satar ama olay hardware konusuna geldimi her şeyin en iyisini verir sana. ASUS'un bu ucuzculuğunu tam olarak nasıl adlandırmam gerektiğini bilmiyorum. İşte bu yüzden insanlar bu bilgisayarı almamalı, bu kazıkçılığa alet olmamalı.
hocam yukardada yazdım bunu en iyi kullananlar tecrübe eder zaten profesyonel iş yapanlar harici monitör kullansın zaten stoklar milletin alacağı bilgisayardan vazgeçiriyorsunuz sizin için problem olan başkası için değil eğer iyi ekrana ihtiyacı olan onu alsın herkes ihtiyacına göre alıyor benim şahsen ekranla ilgili problemim yok oyun için aldım eski monitörüm kötüydü bana iyi bile geldi lenovoyu bekleyin diyorsunuz kaç para olcağı belli değil belki o arada dolar artıcak birşey olucak milletin moralini bozmaktan başka bir şeye yaramıyor bu yorumlarınız

Geri
Yukarı