Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

V2X in mikrofonu boğuk normal bütün kulaklıklarda olduğu gibi videosunu izledim STRIX GO nunda boğukluk var ayarlarla düzeltilir gibi geliyor konfor olarak küçük gelebileceğinden korkuyorum en kötü iade ya da satarım :D
Yani V2X evde iki tane var ikimiz de FPS oynuyoruz ve sürekli DC'deyiz hiç boğuk geliyor diye bir şikayet duymadım. Sadece kablosuza geçsem mi diye düşünüyorum sadece.

Yani v2X evde iki tane var ikimiz de FPS oynuyoruz ve sürekli DC'deyiz hiç boğuk geliyor diye bir şikayet duymadım. Sadece kablosuza geçsem mi diye düşünüyorum sadece.

Ben sırf kablosuza geçmek için aldım VGN'in kulaklığını almıştım çok kötü yorumlar vardı gelmeden iptal etmiştim. Boğukluk dediğim normal kulak üstü kulaklıkların çoğunda boğukluk oluyor. Kendim BM800 kullanıyorum eskiden almıştım ona göre bayağı boğuk ama çok bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum Discord ve TS3'ten sertifikası var.

Ben sırf kablosuza geçmek için aldım VGN'in kulaklığını almıştım çok kötü yorumlar vardı gelmeden iptal etmiştim. Boğukluk dediğim normal kulak üstü kulaklıkların çoğunda boğukluk oluyor. Kendim BM800 kullanıyorum eskiden almıştım ona göre bayağı boğuk ama çok bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum Discord ve TS3'ten sertifikası var.
Asus'un V2X'ten çok küçük olmadığını bulabilsem şimdi sipariş vericem de hiç karşılaştırma yok. Hatta 50 gram daha ağır Asus

G332 kullanıyorum 2 yıldır, pedleri yıprandı arada bir cızırtı veriyor çıtırdan ama problemsiz gibi alsam mı almasam mı çok kararsız kaldım...

Geri
Yukarı