Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

Bakın alacak arkadaşlara engel oluyorsunuz 2000 TL ye bu fiyat bandında şuan bu kulaklık en iyisi 2000 TL bandında böyle bir kulaklık bulur musunuz bana ? Sizde olan sorunla kimse karşılaşmamış, lütfen alacak arkadaşlara engel olacak yazılar yazmayın.

Bakın alacak arkadaşlara engel oluyorsunuz 2000 TL ye bu fiyat bandında şuan bu kulaklık en iyisi 2000 TL bandında böyle bir kulaklık bulur musunuz bana ? Sizde olan sorunla kimse karşılaşmamış, lütfen alacak arkadaşlara engel olacak yazılar yazmayın.
Ya hocam senin ailenmi yaptı bu mikrofonu ? ne bu savunma ne bu övme ? alacak arkadaşlar alacak arkadaşlar. Kardeşim bu yoruma konuya bakarak aldım ve hür bir insan olarak iyi kötü deneyimimden bahsediyorum. Sanane sakin kalıyım diyorum da kardeş alacak arkadaşlar yeter ? Hayatımda kullandığım en iğrenç ürün. Yalan mı söyleyeyim ? Vatanı savunur gibi övüyüm mü ?

Ya hocam senin ailenmi yaptı bu mikrofonu ? ne bu savunma ne bu övme ? alacak arkadaşlar alacak arkadaşlar. Kardeşim bu yoruma konuya bakarak aldım ve hür bir insan olarak iyi kötü deneyimimden bahsediyorum. Sanane sakin kalıyım diyorum da kardeş alacak arkadaşlar yeter ? Hayatımda kullandığım en iğrenç ürün. Yalan mı söyleyeyim ? Vatanı savunur gibi övüyüm mü ?
Birşey demek istemiyorum istediğinizi yapın.

Yapacağım kardeşim memnun kalmadığım ürünün yorumunu burada çatır çatır söyleyeceğim. Hayatımda aldığım en berbat ürün.

Dediğiniz şeyler imkansız geliyor biraz yok sağa çeviriyorum kopuyor vs. en kötü garantiye yollayın sıkınıtı varsa zaten uğraşmazsınız fazla 1 hafta sürer maksimum bir problem var ise yenisini yollarlar.

Dediğiniz şeyler imkansız geliyor biraz yok sağa çeviriyorum kopuyor vs. en kötü garantiye yollayın sıkınıtı varsa zaten uğraşmazsınız fazla 1 hafta sürer maksimum bir problem var ise yenisini yollarlar.
Valla hocam firma ile bir problemim yok :) Olanı yaşadığımı söyledim gülünç komik gelebilir ama aldığım günden beri başıma gelenler eksiksiz bunlar. Garantiyle uğraşacaz tabi.

Vallahi hocam firma ile bir problemim yok :) olanı yaşadığımı söyledim gülünç komik gelebilir ama aldığım günden beri başıma gelenler eksiksiz bunlar. Garantiyle uğraşacaz tabii.

Hocam güncelleme yaptınız mı kulaklığa belki o düzeltir sorunu ama yine de imkansız gibi geliyor bu kopmalar vs.

Hocam güncelleme yaptınız mı kulaklığa belki o düzeltir sorunu ama yine de imkansız gibi geliyor bu kopmalar vs.
Yav kurban olduğum hocam pcde uygulama indirip ful güncelleme attım. Kafamı sola çevirince her ama her çevirmemde kopuyor. Elimi cebime atıyorum direk baglantı kopuyor elimi çıkarınca düzeliyor. Pcdende oyun modunu açınca inanılmaz kötü bir şekilde oyun sesi herşey değişiyor kaliteli olsa gam yemiyeceğim . Mikrofona gelirsek vallahi eski telefoncularda ufak minik 10 tlye satılan mikrofon kalitesi. Ben neden böyle şeyler yazayım imkansız ise burda dile getiriyim.

Yav kurban olduğum hocam PC'de uygulama indirip ful güncelleme attım. Kafamı sola çevirince her ama her çevirmemde kopuyor. Elimi cebime atıyorum direk baglantı kopuyor elimi çıkarınca düzeliyor. Pcdende oyun modunu açınca inanılmaz kötü bir şekilde oyun sesi her şey değişiyor kaliteli olsa gam yemiyeceğim. Mikrofona gelirsek vallahi eski telefoncularda ufak minik 10 TL'ye satılan mikrofon kalitesi. Ben neden böyle şeyler yazayım imkansız ise burada dile getiriyim.

Hocam gerçekten sizde bir sorun var yani PC de olabilir belki ama büuük ihtimalle cihazda garantiye yollayın kaç tane inceleme izledim böyle sorun yok kimsede herkes övüyor bir tek mik kalitesi zayıf kalmış diyorlar.

Hocam gerçekten sizde bir sorun var yani PC de olabilir belki ama büuük ihtimalle cihazda garantiye yollayın kaç tane inceleme izledim böyle sorun yok kimsede herkes övüyor bir tek mik kalitesi zayıf kalmış diyorlar.

Hocam dediğim gibi garanti filn ugraşacağız tabii de kaç günlük deneyimim 1 gün bile düzgün olmadı bizzat eksiksiz yaşadığım. Keşke ulan cok iyiydi be demeyi isterdim yani üzgünüm :(

Geri
Yukarı