ASUS ROG STRIX GTX 1660 Ti beyaz ışık sürekli açık

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Merhaba. ASUS ROG STRIX GTX 1660 Ti ekran kartına sahibim. Ve güç bağlantısının doğru yapıldığını gösteren kartın üzerindeki beyaz ışık hep açık(bilgisayar kapandığında dahi). Bunu nasıl kapatabilirim? Kapatamıyorsam bunun elektrik faturama etkisi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam baktım orada kalıyorlarmış. Manual olarak PSU kapanmadığı sürece yanmaya devam ediyormuş ışık.

Hocam baktım orada kalıyorlarmış. Manual olarak PSU kapanmadığı sürece yanmaya devam ediyormuş ışık.
Evet. Zaten bilgisayarda işiniz yokken kapatmanız en iyisi olur. Bende klavyenin altındakı ışık ve Asus TUF B450 Plus gaming anakartın üstündeki RGB ledlerde yanıyor PSU dan kapatmadığım sürece.

Evet. Zaten bilgisayarda işiniz yokken kapatmanız en iyisi olur. Bende klavyenin altındakı ışık ve Asus TUF B450 Plus gaming anakartın üstündeki RGB ledlerde yanıyor PSU dan kapatmadığım sürece.
Kasanın yanında siyah cam olduğu için çok fark etmiyorum. Yanması elektrik yakar mı? PSU'yu kapatmayı unuturum çünkü arada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı