ASUS ROG STRIX laptop arızalı çıktı

Açıkçası biraz öyle. Umarım değişim talebinizi kabul ederler. Eğer etmezlerse ve sorun sizde de benimki ile aynı çıkarsa size tavsiyem bilgisayardan anlıyorsanız alt kapağı söküp ekran kablosunun anakarta bağlandığı yerin üstüne sıkıştırma amaçlı sünger yapıştırmanız. Bu sorunun en uzun vadeli çözümü bu oluyor, tecrübeyle sabittir.
Teşekkürler umarım bi sorun çıkmadan halledilir.

Hocam son durum nedir? İade kabul edildi mi yoksa değişim mi çıktı? Yada kabul edilmedi mi? Bilgilendirirseniz çok sevinirim, bende aynı durumdayım.
Servisten iade yada değişim kararı çıktı.
Servisten gelmesini bekliyoruz ardından teknorayaya değişim için göndereceğiz fakat kabul ederler mi bilmiyorum, gelişmeler oldukça yazarım.

Servisten gelmesini bekliyoruz ardından teknorayaya değişim için göndereceğiz fakat kabul ederler mi bilmiyorum, gelişmeler oldukça yazarım.
Geçmiş olsun öncelikle. Servis raporu zaten hem satıcıyı hem de alıcıyı mağdur etmemek için isteniyor. Servis de değişim yada iade onayı vermiş yani kusurun cihazda olduğunu kabul etmiş. Bu aşamadan sonra satıcının size kabul etmiyorum deme lüksü yok, böyle demesinin ona artısı da yok. Belki yerine ürün olmayabilir elinde iade yapalım der. En kötü ihtimalle hakem heyeti aracılığıyla paranızı alırsınız. Tekrardan geçmiş olsun.

Hocam gelişmelerden beni de haberdar edin lütfen, şu konumda: Cihaz kaynaklı hatalar için iade ya da değişim yaparlar mı? bende sorunlar yaşıyorum, garantiye göndereceğim ve bende sizin gibi değişim-iade isteyeceğim. Sizden haber bekliyor olacağım.

Geri
Yukarı