ASUS ROG Strix Scar 15 (2021) alınır mı?

Bütçe
2500 dolar

LimePRO

Yoctopat
Daha fazla  
Ailem Dubai'de yaşıyor ve bu sayede amazon.us'den Dubai'ye teslimat alabiliyorum. Masaüstü toplamak istiyordum ama bu laptopu görünce vazgeçtim. Hem çok ağır bir iş yükü yapmıyorum çoğunlukla oyun oynuyorum. Ama senelerdir güzel bir laptopla oyun oynama isteğim var ve bunu ertelemek istemiyorum artık. Uzun kafa karıştırıcı günlerden sonra bu laptopta karar kıldım. Laptopun özellikleri bu şekilde ve 2450 dolara denk geliyor. Direkt olarak amazon.us tarafından satılıp kargolanacak.
Laptop hakkında görüşlerinizi bekliyorum. Bu fiyata sizce de değer mi ?

About this item ( G533QS-DS96 ) 2021​

• NVIDIA GeForce RTX 3080 8GB GDDR6 with ROG Boost up to 1645MHz at 115W (130W with Dynamic Boost 2.0)
  • Latest AMD Ryzen 9 5900HX Processor (16M Cache, up to 4.6 GHz)
  • 300Hz 3ms 15.6” Full HD 1920x1080 IPS-Type Display
  • 16GB DDR4 3200MHz RAM | 1TB PCIe NVMe M.2 SSD
  • ROG Intelligent Cooling thermal system with Thermal Grizzly Liquid Metal Thermal Compound
  • Opti-mechanical per-key RGB keyboard
  • Wi-Fi 6 with RangeBoost & Bluetooth 5.1 | ROG Keystone II | ROG Easy Upgrade Design
  • Comes with Windows 10 Home and a FREE upgrade to Windows 11 (when available1)

Merhaba. Stok bulabilirseniz 2500 dolar bazında alabileceğiniz alternatif modeller mevcut lakin bu belirttiğiniz ürünün kötü olduğunu anlamına gelmez. MSI markasının 11.nesil Intel işlemcili GE serisi ürünlerine ve Lenovo Legion 7 modeline göz atabilirsiniz. Onun dışında ben de Amazon.co.uk üzerinden şans eseri her şey dahil 1213 sterline Asus Rog Strix G15 (2021) (5900HX, 3060) modelini sipariş ettim. Her şey dahil 14.800TL gibi bir fiyata geldi. Kargolanmasını ve kollarıma güzelce gelmesini bekliyorum :)

Ürüne hakkında yorumum ise son derece kaliteli ve iyi bir model. Bildiğim kadarıyla herhangi bir kronik sorunu yok ve genel değerleri çok iyi. Taşınabilirlik söz konusu olduğunda çok avantajlı. Pişman olacağınızı asla düşünmüyorum. Her anlamda fazlasıyla yetecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı