ASUS ROG STRIX vs MSI Armor

_ Enes

Centipat
Normalde alacağım sistemde MSI Armor RX 570 ekran kartı kullanacaktım fakat ASUS ROG STRIX 570'i fark ettim ve dikkatimi çekti. Hatta o kadar dikkatimi çekti ki ASUS ROG STRIX yok diye alacağım sistemi değiştirmeyi düşündüm. 2 saatte ASUS ROG manyağı oldum. Sizce hangisi alınmalı? ASUS ROG STRIX'i seçersem 200 TL fazla ödemem gerekecek ve farklı bir sistem aramakla belki de toplamakla uğraşacağım. ASUS ROG buna değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde alacağım sistemde MSI Armor RX 570 ekran kartı kullanacaktım fakat ASUS ROG STRIX 570'i fark ettim ve dikkatimi çekti. Hatta o kadar dikkatimi çekti ki ASUS ROG STRIX yok diye alacağım sistemi değiştirmeyi düşündüm. 2 saatte ASUS ROG manyağı oldum. Sizce hangisi alınmalı? ASUS ROG STRIX'i seçersem 200 TL fazla ödemem gerekecek ve farklı bir sistem aramakla belki de toplamakla uğraşacağım. ASUS ROG buna değer mi?
Armor modeller kronik sorunlu, almanızı önermem. Asus ROG Strix kartlar neredeyse piyasadaki en iyi soğutmaya sahip modeller. Ancak düşünüldüğü gibi 20-30 derece fark yok. Bence RX 570 Strix yerine Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 580 4GB 256Bit GDDR5 DX(12) Fiyatı bu modele bakabilirsiniz.

Sanırsam sistem topluyorsunuz. Bütçeniz nedir ?

Ben MSI Armor RX 570 kullanıyorum ve aradaki farkı verip vermemek bütçenize kalmış. Hani sistemin başka parçalarından kısmadan alabiliyorsanız aradaki fiyat farkı verilebilir ama yok işlemciden, SSD'den vs. kısmam gerek diyorsanız Armor modeli de üzmez.

Servis aşaması için değer. 200₺ fazla verip hem üst sınıf ürün alacaksınız, kutu aparat ürün kalitesi bakımından. Armor alt model.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı