Asus ROG Zephyrus G14 GA401QE-K2204 alınır mı?

Hayırlı olsun hocam çok sevindim. Bazı yabancı sitelerde coil whine var, klavyeden veya fandan cızırtılı ses geliyor denmiş. Siz böyle bir durumla karşılaştınız mı?
şuanlık öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım hocam, ses felan gelmiyor. ama laptopu güncel kullanıyorum, ileride olurda bir sıkıntı çıkarsa buraya kesinlikle yazarım :)

laptop geldi mükemmel arkadaşlar yok böyle bir şey malzeme kalitesi uzun pil ömrü ekran kalitesi vs. mükemmel. ben hem dışarıda kullanırım, işte kullanırım, hem de oyun oynarım, aynı zamanda şarjı uzun gidip, sesi, ekranı kaliteli olsun istiyorsanız kesinlikle tercih edin :)

ürün bir kere aşırı hafif, 1.60 kilo o kadar compact bir şey ki telefon gibi her yere götürürsün
şarjı uzun gidiyor, pil ömrü uzun
ekran kalitesi çok iyi
dolby ses sistemi var ses sistemi de çok iyi
ekran kartı, işlemcisi zaten çok iyi
bunca şeye rağmen istediğiniz oyunu açıp rahatça oynayabilirsiniz. mükemmel iş-oyun-dışarı bilgisayarı. aynı telefon gibi. 14 inç birde yok böyle bir şey, mükemmel!
Şarjı tam parlaklıkta ne kadar gidiyor bir ara deneyebilir misiniz?
%100'den %75'e düştüğü süre de yeter 4 ile çarpınca aşağı yukarı aynı çıkar zaten.

Son düzenleme:
Şarjı tam parlaklıkta ne kadar gidiyor bir ara deneyebilir misiniz?
%100'den %75'e düştüğü süre de yeter 4 ile çarpınca aşağı yukarı aynı çıkar zaten.

Hocam 45 dakikadır kullanıyorum mesela şu an şarjı %94 parlaklık 50 civarı, 100 olsa muhtemelen 87-90 civarı olurdu yaklaşık 1 saatlik kullanım için.

Benim de aklımdaki cihazlardan birisi. Aslında 2022 modelini almak isterdim ancak bu gidişle oldukça yüksek bir fiyattan gelecek gibi. Ekranda led-bleeding gibi sorunlar var mı? @chubawal

Geri
Yukarı