ASUS ROG Zephyrus G16 vs G14 (2023)

İrem6060

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ASUS ROG Zephyrus G16 bilgisayarını sipariş ettim ama kutusu açık geldi. Sizce iade edip başka yerden alayım mı yoksa G14 mü alayım? 2'si arasında kalmıştım zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden aldın da açık kutu laptop gönderdiler sana

Hocam ben aldım teknoryadan hatta alırken senin bu söz kulağımda çınladı ama modeli satan başka satıcı yoktu. Sonra şansıma ölü piksel çıktı bende iade ettim zorluk çıkarmadan kabul ettiler.
Bende 7 aydır sürünüyorum.

Hocam, 14 gün içinde farketmiş miydin?
Evet kendilerine yazdım. İade kabul etmediler. Asusa yönlendirdiler zorla. Rapor olmadan işlem yapmıyoruz vs dediler. Asusa yolladım, asus bir işlem yapmadı. Aksine mahfetti cihazı.
14 gün geçti iade edemedim. Trendyoldan almak en büyük hatam oldu.

Evet kendilerine yazdım. İade kabul etmediler. Asusa yönlendirdiler zorla. Rapor olmadan işlem yapmıyoruz vs dediler. Asusa yolladım, asus bir işlem yapmadı. Aksine mahfetti cihazı.
14 gün geçti iade edemedim. Trendyoldan almak en büyük hatam oldu.
Hocam iade yapılacağı zaman ürünü beğenmedim deyip geçmek en mantıklısı diğer türlü sorun yazarsanız garantiye yollamaya çalışıp uğraştırıyorlar. Ben satıcıya yazdığımda yan çizdi, kaale almayıp hb üzerinden iade başlattım öyle yolladım. Forumdan arkadaşlar böyle önermişti. Trendyolun sürecini bilmiyorum ama en mantıklısı amazon kesinlikle. Senin adına üzüldüm gerçekten, THH'ye başvurmanı öneririm geç olmadıysa.

Yeni konular

Geri
Yukarı