Asus RX 460 görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası

ahmet_78

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar AMD RX 460 ekran kartını yeni aldım. Birkaç gündür kullanıyorum. Oyun oynayamıyorum. Youtube'da video izlerken arada PC'de kitlenme oluyor. Sürücüler güncel. Sağ alt köşede, ekran sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu diye yazı çıkıyor. Görüntüyü HDMI to VGA aparatıyla alıyorum. PSU ise 305W. Güç kaynağından dolayı olabilir mi? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrardan kurmayı denedin mi?
Kasanın kapağını açıp PSU etiketini paylaş görsel aracılığı ile. Veya marka/model de belirtebilirsin.

Bu sorun RX 460 taktığından itibaren mi olmaya başladı? Eğer öyleyse kartta donanımsal sorun olabilir.
Evet taktığımdan itibaren. Donanımsalsa şayet, bu hatayı alan onlarca yüzlerce kullanıcı var. Yazılımsal olma ihtimali olamaz mı? Bir de PSU'ya baktınız mı? Bu kart en az 400W istiyormuş. Benim PSU ise 305W yazıyor. Eski kartım HD 6850 idi onda bir sıkıntı yoktu. Bir de Windows 7 kullanıyorum. Windows 10'a geçsem fark eder mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı