ASUS servisi 1 aydır geri dönüş yapmıyor

yathuyisq

Picopat
Bugün tam 1 ay once bozuk olan ekran kartimi garanti icerisinde diye servise yolladim, bugün itibari ile tam 1 ay oldu, bana maksimum 20 is gunu icerisinde onarilacagi soylendi. Her yere mail atiyorum donen yok, ASUS global bile daha cevap vermedi. Servis point nasıl bir firmadir? Kartim güya ROG serisindendi, sorunluydu. Açıkçası hep ASUS alıyorudum fakat artik ASUS hayatta satin almayi dusunmuyorum. Onerebileceginiz bir şey var midir dostlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum 20 iş gününün sınırındalar. Ama geçtiği an ürün değişim ve iade hakkın doğuyor diye biliyorum. Yetkili servis harici de işlem yapılırsa garantisi bozuluyor. Yani mail yerine telefonla ulaşmayı denemen daha doğru olur. sikayetvar.com 'a da durumu belirtebilirsin çok özel bilgilerini vermeden.

Dostum 20 iş gününün sınırındalar. Ama geçtiği an ürün değişim ve iade hakkın doğuyor diye biliyorum. Yetkili servis harici de işlem yapılırsa garantisi bozuluyor. Yani mail yerine telefonla ulaşmayı denemen daha doğru olur. sikayetvar.com 'a da durumu belirtebilirsin çok özel bilgilerini vermeden.
Halihazirda ASUS musteri hizmetlerini arayarak degisim talebi baslattim fakat onun bile bu kadar kisa surede sonuclanacagindan emin degilim acikcasi.

Geri
Yukarı