ASUS Teknik Servis “Testler uygulanıyor” ne demek?

O kadar derin düşünecek bilgim yok ne yazık ki. Sonuç olarak şu kart elime düzgün bir biçimde ulaşacaksa her türlü çözüm yoluna kabulüm hocam. O 87 dereceyi görünce moral bozuldu, tüm oyun zevkim tamamen baltalandı. Yani UV denilen zımbırtıyı yapıyorum kaydediyor ve test ediyorum ayarları tamam 10 numara fakat oyuna girince benim yaptığım ayarı umursamadan 144W güç çekiyor ya.

Benim yaptığım UV işleminden sonra maks 95 çekmesi gerekirken hiçbir şekilde yaptığım ayarları sallamıyor kart. Delirme eşiğine geldiğim için en son yolladım servise.

Bu durumu çoğu AMD ekran kartını kullananlar yaşıyor. Sürücü kaynaklı bir sorun olduğunu söyleyende var AMD yazılımı kaynaklı sorun olduğunu söyleyende var.

RX580 dahi kullandım Asus tarafında. CW dışında bir sorun görmedim pek. Sadece 2 cihazda bellek kullanımı hatası yaşıyordum. Nerden baksanız 6 ile 8 kez RX580 alıp hepsi servislik oldu.

Hepsinin sonucu da değişim veya para iadesi oldu.

Bu durumu çoğu AMD ekran kartını kullananlar yaşıyor. Sürücü kaynaklı bir sorun olduğunu söyleyende var AMD yazılımı kaynaklı sorun olduğunu söyleyende var.

RX580 dahi kullandım Asus tarafında. CW dışında bir sorun görmedim pek. Sadece 2 cihazda bellek kullanımı hatası yaşıyordum. Nerden baksanız 6 ile 8 kez RX580 alıp hepsi servislik oldu.

Hepsinin sonucu da değişim veya para iadesi oldu.
Keşke değişim olsa hocam. Değişim olsa muhtemelen 5500XT yollarlar. Olduğu gibi geri gelmesinden korkuyorum kartın.

Keşke değişim olsa hocam. Değişim olsa muhtemelen 5500XT yollarlar. Olduğu gibi geri gelmesinden korkuyorum kartın.

5500XT yollama gibi bir durum olamaz. Servis raporuna göre ya ürünün aynısını alabilirsiniz yada para iadesi ürünü aldığınız yerden.

Misli ile değişim durumu artık eskisi gibi değil.

5500XT yollama gibi bir durum olamaz. Servis raporuna göre ya ürünün aynısını alabilirsiniz yada para iadesi ürünü aldığınız yerden.

Misli ile değişim durumu artık eskisi gibi değil.
Hocam 570 veya 580’in stokları artık hiçbir yerde yok sanırım. Onlara eş değer olan ve daha günceli olan 5500XT olduğu için mantık olarak onu verirler diye düşünmüştüm.

Geri
Yukarı