ASUS TUF F15 FX506HE-HN011t i5 11400 alınır mı?

8-9 bin bandında hangi modelleri önerirsiniz? Sabahtan beri bakıyorum fakat herkes her markadan şikayetçi biri ısınıyor birinin malzeme kalitesi kötü hepsinde bir kusur var ne seçeceğiz biz kararsız bırakıyorlar insanı 🥲

Hocam bugünden beri laptop bakiyorum sana yemin ederim ki,araba piyasasına dönmüş adam 2.el 1 2 sene kullanmış sıfırına yakin satiyor hemde sıfır ve yeni model alabiliyorsun.İkinci el 0dan beter:D Değerinde satılmayanı almayacaksın en iyisi hepsinin elinde patlasın.

Aşağıdaki ilandan bahsediyorum. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Kendim bu modeli kullanıyorum, RAM takviyesi ve soğutucu aldım performans olarak sorun yaşamıyorum günlük işlerimi vb yapabiliyorum çoğu oynadığım oyunu da kaldırıyor ter temiz. (satıcı olarak yazmadım ürünün donanımlarına göre yazdım keza ben Hepsiburada'dan 0 aldım)

Bende bu modeli almayı düşünüyorum 8gb ram ekleyerek yeni bir model olduğu için sorun çıkartır mı? Pek çok kişi düşük fps aldığını söylemiş. Isınma derecesi nedir bilgisi olan var mı? Rtx3050Ti performansı piyasadaki 1650tidan daha iyidir diye düşünüyorum. 8000 1600ti a vereceğime buna vereyim diye düşündüm. Ne dersiniz? Uzun ömürlü olsun istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı