ASUS TUF FX506HCB-HN144 oyunlarda düşük FPS

Kadiryz

Femtopat
Daha fazla  
ASUS TUF FX506HCB-HN144 modelli laptopu alalı yaklaşık 1 hafta oluyor. Bütün driverları yüklememe rağmen laptoptan verim alamıyorum LoL gibi basit bir oyunda 30 FPS gördüm. FreeDOS geldi kendim Windows 10 kurdum acaba yanlış driver falan mı yükledim bu konu hakkında bilgisi olan varsa yorum yapabilir mi?
MyASUS programını da indirdim bütün driverlar güncel gösteriyor. NVIDIA driverlarını da indirdim ama kasma ve FPS sorununa bir çözüm bulamadım.

Parasıyla rezil olanlar kulübünde hoş geldiniz. Bende FX506he vardı hocam i7 11800h RTX 3050 Ti 16 GB RAM vardı çok düşük FPS alıyordum servisi aradım kağıt alıp iade ettim 1.5 aylık cihazı. Saçma sapan iş yapıyorlar.

Parasıyla rezil olanlar kulübünde hoş geldiniz. Bende FX506he vardı hocam i7 11800h RTX 3050 Ti 16 GB RAM vardı çok düşük FPS alıyordum servisi aradım kağıt alıp iade ettim 1.5 aylık cihazı. Saçma sapan iş yapıyorlar.

İade süreci nasıl işliyor , biraz detaylı bilgilendirebilir misin?
Bende de aynı sorun var , iade etmeyi düşünüyorum
Gerçekten paramızla rezil olduk yazık...

İade süreci nasıl işliyor, biraz detaylı bilgilendirebilir misin?
Bende de aynı sorun var, iade etmeyi düşünüyorum.
Gerçekten paramızla rezil olduk yazık...

Öncelikle asusa herhangi bir nedenle talep oluşturun hocam. Ardından kargoyu gönderirken dikkat edilecek hususlara zaten onlar değiniyor işte üstüne doa-1 yazın falan gibisinden. Ardından içerisine yazın ben darboğaz yaşıyorum şöyle böyle diye üründen performans alamıyorum iade alın lütfen şeklinde dilekçe yazın. Onlar size bir kağıt gönderiyor. O kağıdı satıcıya gönderiyorsunuz iade oluyor paranız. Yalnız kaç tlniz var PC alacak kadar mı değilse bir Dual RAM ile çözebilirsiniz sanırım. @erengore daha iyi biliyor o yardım etti.

Öncelikle asusa herhangi bir nedenle talep oluşturun hocam. Ardından kargoyu gönderirken dikkat edilecek hususlara zaten onlar değiniyor işte üstüne doa-1 yazın falan gibisinden. Ardından içerisine yazın ben darboğaz yaşıyorum şöyle böyle diye üründen performans alamıyorum iade alın lütfen şeklinde dilekçe yazın. Onlar size bir kağıt gönderiyor. O kağıdı satıcıya gönderiyorsunuz iade oluyor paranız. Yalnız kaç tlniz var PC alacak kadar mı değilse bir Dual RAM ile çözebilirsiniz sanırım. @erengore daha iyi biliyor o yardım etti.
Etiket için teşekkürler.

Sorunun çözümü için TechPowerUp'un sitesinden ThrottleStop indirin. Klasöre çıkartın. Programı çalıştırın. FIVR ve TPL sekmelerinin ekran görüntüsünü atın.

Etiket için teşekkürler.

Sorunun çözümü için TechPowerUp'un sitesinden ThrottleStop indirin. Klasöre çıkartın. Programı çalıştırın. Fıvr ve tpl sekmelerinin ekran görüntüsünü atın.

Merhaba aynı laptopu bende kullanıyorum bu işlemler bilgisayara zarar veriyor mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı