ASUS TUF Gaming F15 FX506HM-HN114 nasıldır?

Red Dead redeption 2 de benchmarka soktum Ultra 1080p ayarlarda ortalama 59 FPS çıktı DLSS kalitelideyken bu sonuç DLSS kapalı denemedim ama 15 FPS filan fark eder sonuç gayet iyi.

Bende test etmiştim o laptopbun RDR 2 performansı gayet iyi. Ama God of War da beklediğimi bulamamaıştım ultrada 40 FPS falan aldığım oluyordu.

Red dead redeption 2 de benchmarka soktum ultra 1080p ayarlarda ortalama 59 fps çıktı dlss kalitelideyken bu sonuç dlss kapalı denemedim ama 15 fps filan farkeder sonuç gayet iyi
Hocam aynı laptoptan dün aldın oyun oynarken ani fps düşüşleri yaşıyormusunuz şahsen apex warframe veya warzone oynarken fps 100+ iken 5 saniyeliğine 3 4e düşüyor ve oynanmaz hale geliyor bu sorunu yaşadınız mı

Hocam aynı laptoptan dün aldın oyun oynarken ani FPS düşüşleri yaşıyor musunuz şahsen Apex Warframe veya Warzone oynarken FPS 100+ iken 5 saniyeliğine 3 4E düşüyor ve oynanmaz hale geliyor bu sorunu yaşadınız mı?

Stuterring sorunu :D iade edin ben öyle yaptım.

Hocam mağazadan aldım ben iade olmuyor diye okudum ama ayıplı olarak geçer mi bilmiyorum çünkü ısınmadan kaynaklı bile ğdeğil laptopu açıp oyuna giriyorum anında oluyor siz mağazadan mı almıştınız.

Vatannın mağazından aldım ayıplı ürün olarak geçiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buna benzer bir sorun mu?

Çözüldü: Laptop Oyunlarda Ani FPS Düşme Sorunu su konuya göz atın derim RAM'le alakalı bir durum olabilir 😅
Hocam denedim sorun işlemciyle alakalı normalde 3900mhz civarıyken o fps drop anında 100mhzye düşüyor. Teşekkür ederim tekrardan

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tam olarak bu oluyor cevapladığınız için teşekkür ederim.

Hocam bide son kez bu iade süreci ne kadar sürdü gün olarak.

Son düzenleme:
Hocam denedim sorun işlemciyle alakalı normalde 3900MHz civarıyken o FPS düşmesi anında 100MHz'ye düşüyor. Teşekkür ederim tekrardan

Tam olarak bu oluyor cevapladığınız için teşekkür ederim.

Hocam bir de son kez bu iade süreci ne kadar sürdü gün olarak.

@Maxi21
RAM'iniz ne kadar acaba? Bende bu durum bu kadar olmasa da 8 GB iken NFS Heat oyununda 1 2 saniyelik oluyordu ancak gözümü karartıp 2 adet 16'lık RAM takınca kayboldu. Tabii ki yeni alınmış bir laptopta böyle bir durum olması mide bulandırıcı ancak iade edemez iseniz RAM konusunu da ele alın derim :)

Hocam bir de son kez bu iade süreci ne kadar sürdü gün olarak.

14 gün falan sürdü hocam.

@Maxi21
RAM'iniz ne kadar acaba? Bende bu durum bu kadar olmasa da 8 GB iken NFS Heat oyununda 1 2 saniyelik oluyordu ancak gözümü karartıp 2 adet 16'lık RAM takınca kayboldu. Tabii ki yeni alınmış bir laptopta böyle bir durum olması mide bulandırıcı ancak iade edemez iseniz RAM konusunu da ele alın derim :)

16 GB RAM hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı