ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 Nasıldır?

1631294475936.png

Bunu kastettim.
Taskbardaki yani.

Güncellemem gerektiğinde myasus üzerinden otomatik günceller değil mi
Birde hocam ben laptopu sürekli prize takılı kullanıyorum evden pek çıkmadığım için. MyASUS üzerinden uzun ömürlü pil moduna almalıyım değil mi tam kapasite değil.

Son düzenleme:
Güncellemem gerektiğinde myasus üzerinden otomatik günceller değil mi
Birde hocam ben laptopu sürekli prize takılı kullanıyorum evden pek çıkmadığım için. MyASUS üzerinden uzun ömürlü pil moduna almalıyım değil mi tam kapasite değil.
Oyun oynamadığım zaman çıkarıyorum ben şarjdan. Sürekli kullanıyorsanız %60 moda al demişti bir arkadaş forumda. Oyun oynayacağım zaman %60'a alıp prize takıyorum, oynamadığım zaman %100 moda alıp, komple doldurup şarjdan çekiyorum ben.

Oyun oynamadığım zaman çıkarıyorum ben şarjdan. Sürekli kullanıyorsanız %60 moda al demişti bir arkadaş forumda. Oyun oynayacağım zaman %60'a alıp prize takıyorum, oynamadığım zaman %100 moda alıp, komple doldurup şarjdan çekiyorum ben.

Yanlış yapıyorsunuz her zaman şarjda kullanın, bataryayı öldürüyorsunuz, şarjdayken zaten direkt prizden veriyor elektriği, prize uzakken dışardayken falan kullanırsınız pildeyken.
Bataryanın sürekli çalışmaması da ömrünü götürüyor deniyor arasıra pili de kullanmayı düşünebilirsiniz ama her oyun dışında pilde kullanılmaz.
Sizlerin mikrofonu nasıl benimki boğuk ses verebiliyor

Son düzenleme:
Yanlış yapıyorsunuz her zaman şarjda kullanın, bataryayı öldürüyorsunuz, şarjdayken zaten direkt prizden veriyor elektriği, prize uzakken dışardayken falan kullanırsınız pildeyken.
Bataryanın sürekli çalışmaması da ömrünü götürüyor deniyor arasıra pili de kullanmayı düşünebilirsiniz ama her oyun dışında pilde kullanılmaz.
Sizlerin mikrofonu nasıl benimki boğuk ses verebiliyor
Pili zaten günlük kullanıyorum. Günde 6 saat kadar PC'yi kullanıyorsam max 2 saati oyun. Onun dışında şarj dolunca çekiyorum, bitince takıyorum. Telefon kullanıyormuş gibi. Bu şekilde bataryanın öleceğini sanmıyorum. Sürekli şarjda olması sanki daha çabuk öldürür gibi geliyor.
Kendi mikrofonunu 1 kere, max 20 saniye boyunca kullandım sadece. Onda da arkadaşla DC'deydik ve boğuk vs bir şey demedi. Onun dışında James Donkey 710 kulaklığımla kullanıyorum bir sorun sıkıntı yaşamadım.

Hyperfan AC ve Hyperfan DC arasındaki fark nedir? Bir oyun profili oluşturuyorum, her oyuna girdiğimde otomatik olarak o profil çalışsın istiyorum. Her iki AC ve DC fanlarıda performansa çekmem mantıklı olur mu sizce oyun profili için?

Yeni konular

Geri
Yukarı