Elektronik Asus TUF Gaming VG27AQL1A 27" 10.559 TL

Hadi hayırlısı olsun. Umarım sorunsuz gelir ve sizi tatmin eder. Böyle durumlarda bende haz alıyorum. Yeni ürünlerin farklı bir vibe oluyor.
Ürün geldiğinde yapacaklarınızı biliyorsunuz.
Sonra monitörle ilgili konu açıp etiket atın bizlere oradan değerlendirelim.
Sizin hoşunuza gitmeyenleri de duymak isteriz. 👍
TUF VG27AQL1A'yı kargodayken iptal edip, MAG 274QRFW aldım. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

TUF VG27AQL1A'yı kargodayken iptal edip, MAG 274qrfw aldım. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Neden iptal ettiniz ki ASUS monitör versus sitesinde karşılaştırılıdığında daha iyi gözüküyor.

Sizce ASUS monitör ileride daha ucuzlar mı?

Son düzenleme:
Hadi hayırlısı olsun. Umarım sorunsuz gelir ve sizi tatmin eder. Böyle durumlarda bende haz alıyorum. Yeni ürünlerin farklı bir vibe oluyor.
Ürün geldiğinde yapacaklarınızı biliyorsunuz.
Sonra monitörle ilgili konu açıp etiket atın bizlere oradan değerlendirelim.
Sizin hoşunuza gitmeyenleri de duymak isteriz. 👍
Hocam ben de MSI 27" MAG 274QRFW modelini itopyadan satın aldım. İnşallah sorun yaşamayız ölü pixel konusunda. Ürün geldiğinde yapacaklarınızı biliyorsunuz demişsiniz o konuyu biraz açar mısınız

Hocam ben de MSI 27" MAG 274QRFW modelini itopyadan satın aldım. İnşallah sorun yaşamayız ölü pixel konusunda. Ürün geldiğinde yapacaklarınızı biliyorsunuz demişsiniz o konuyu biraz açar mısınız
-Ghosting testi
-Ölü pixel testi
-Işık sızması var mı bunları kontrol edin.
Benimde korkum ölü pixel olması. 2 kere MSI monitor aldım 2sinde de 3 üzeri ölü piksel çıkmıstı. Aynı monitorden (curved) arkadaşım aldı hiç bi sorun cıkmadı. Şans işi maalesef.
Edit: Işık sızması IPS monitorlerde oluyor maalesef. Çok şiddetli değil ise kafaya takmayın.

-Ghosting testi
-Ölü pixel testi
-Işık sızması var mı bunları kontrol edin.
Benimde korkum ölü pixel olması. 2 kere MSI monitor aldım 2sinde de 3 üzeri ölü piksel çıkmıstı. Aynı monitorden (curved) arkadaşım aldı hiç bi sorun cıkmadı. Şans işi maalesef.
Ölü piksel testi basit ama bu ghosting işini ben ayırt edemiyorum. Şu anki kullandığım monitör olan VG24VQ için bile zibilyon tane ghosting konusu var ama ben anlayamıyorum ghostingi net bir şekilde, bende mi problem var bilmiyorum. Daha önceden leş ekranlı laptoplar vs. kullandım ondan kaynaklı alışkanlık da olabilir.

Umarım ölü piksel olmaz da bir de iade ve değişim işiyle falan uğraşmam.

Ölü piksel testi basit ama bu ghosting işini ben ayırt edemiyorum. Şu anki kullandığım monitör olan VG24vq için bile zibilyon tane ghosting konusu var ama ben anlayamıyorum ghostingi net bir şekilde, bende mi problem var bilmiyorum. Daha önceden leş ekranlı laptoplar vs. kullandım ondan kaynaklı alışkanlık da olabilir.

Umarım ölü piksel olmaz da bir de iade ve değişim işiyle falan uğraşmam.

Aynı monitörü kullanıyoruz monitör gelince VG24vq ile karşılaştırabilir misin acaba?

Geri
Yukarı