ASUS TUF GTX 1660 Ti undervolt yapma

Emin587

Picopat
En iyi cevaplar
0
Malum TUF GTX 1660 Ti ısınıyor nasıl undervolt yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Şamil türk

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Hocam sorunun yanıtını bilmiyorum ama ekran kartı kaç derecelere çıkıyor merak ettim bende de Galax GTX 1660Ti var en baba oyunda MAX 75 derece oluyor.

İlker Burak

Decapat
En iyi cevaplar
3
Yer
Ankara
Hocam sorunun yanıtını bilmiyorum ama ekran kartı kaç derecelere çıkıyor merak ettim bende de Galax GTX 1660 Ti var en baba oyunda Max 75 derece oluyor.
TUF'larin sogutmasinda problem var diye biliyorum 80 85 dereceler gorenler bile vardi forumda.
AMD kartlarda direk Radeon ayarlarindan yapabiliyorsunuz voltaj ayari fakat NVIDIA'da nasil isliyor bu sistem bilmiyorum. Maximum voltaji yavas yavas dusureceksiniz her dusurdugunuzde de OCCT stabilite testi yapacaksiniz 5 dk lik. Bir voltajda sinira ulasacaksiniz testte hata verecek voltaji stabil olana kadar az yukseltip dip voltaji bulacaksiniz. Eger daha az isinsin istiyorsaniz frekanslari dusurup voltaji daha da dusurebilirsiniz.

KS
Emin587

Emin587

Picopat
En iyi cevaplar
0
TUF'larin sogutmasinda problem var diye biliyorum 80 85 dereceler gorenler bile vardi forumda.
AMD kartlarda direk Radeon ayarlarindan yapabiliyorsunuz voltaj ayari fakat NVIDIA'da nasil isliyor bu sistem bilmiyorum. Maximum voltaji yavas yavas dusureceksiniz her dusurdugunuzde de OCCT stabilite testi yapacaksiniz 5 dk lik. Bir voltajda sinira ulasacaksiniz testte hata verecek voltaji stabil olana kadar az yukseltip dip voltaji bulacaksiniz. Eger daha az isinsin istiyorsaniz frekanslari dusurup voltaji daha da dusurebilirsiniz.
voltaj ayarlanmıyor gpu tweak 2 ve msi afterburnerde

Yukarı