ASUS TUF RAM yükseltmesine rağmen FPS aynı

CaBul

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün ASUS TUF cihazıma RAM yükseltmesini yaptım. GTA'da FPS'im gerçekten fark etti 40 FPS kadar. Fakat LoL ve Valorant'ta FPS'im 8 GB RAM'liyken olduğu haliyle aynı ve GPU kullanımı düşük. %11'lerde gezinmekte. Görev Yöneticisi'nden LoL'ü bazen GPU 0'a bazen GPU 1'e attığını görüyorum. Bu FPS sorunu nasıl çözülür bu 2 oyun için?

Son düzenleyen: Moderatör:

ASUS TUF Gaming F15 FX506HE-HN011​

Cihazın bu model sanırım. 16 GB RAM çözüme kavuşturmadı mı hala dostum? Bu modeli alacaktım fakat bu problem yüzünden tereddütte kaldım.

ASUS TUF Gaming F15 FX506HE-HN011​

Cihazın bu model sanırım. 16 GB RAM çözüme kavuşturmadı mı hala dostum? Bu modeli alacaktım fakat bu problem yüzünden tereddütte kaldım.

Yani şu an değerler iyi gibi fakat GPU kullanımı yüksek değil. Bilginiz olsun.

Ayarları fullediğinde hala aynı mı?
Hocam RAM takanların çoğu düzeldi diyor. Düzelmeyen de var hala arada kalıyorum.

Evet ayarları fullediğimde yaklaşık değerler oluyor fakat şu videodakiyle aynı değerleri alıyorum aşağı yukarı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet ayarları fullediğimde yaklaşık değerler oluyor fakat şu videodakiyle aynı değerleri alıyorum aşağı yukarı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya hala az değil mi bu değerler?
Anlamıyorum abi biraz daha fazla vermeli bu donanımla.
Bu fiyata başka PC yok gibi ona üzülüyorum.

Geri
Yukarı