ASUS TUF RTX 2060 FurMark Isı Testi

Kasanın önü mesh sanırım bu açıdan iyiymiş. Ben de bir Furmarkta kendi değerlerime bakayım gerçi kartlar ve modelleri farklı ama.

Bir de, RTX 2060'ın hemen hemen her modeli 72 - 77 derecelerde falan dolaşıyor. Yabancı videoları bilmiyorum fakat tanıtım yapan arkadaşlara denk geldim. (Türkçe tanıtım & inceleme videolarında.) Onun dışında da 67 - 68dereceyi geçmeyen testlerde ben şahsen fan hızının %100lerde olduğunu düşünüyorum.

Xigmatek BEAST modeli.
Link olarak: XIGMATEK BEAST 4 x RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS USB 3.0 MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Zotac 2060 Gaming, 15 dakika Furmark testimde, 2K, 8X MSAA ayarlada 67 derece sabit verdi. Fan deviri %42.

Zotac 2060 Gaming, 15 dakika Furmark testimde, 2K, 8X MSAA ayarlada 67 derece sabit verdi. Fan deviri %42.
Kasanın hava akışından dolayı olabilir.
Bu videoda da benim kartın aynısı var ve 68 dereceleri geçmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasanın hava akışından dolayı olabilir.
Bu videoda da benim kartın aynısı var ve 68 dereceleri geçmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Haklısın, sadece kasa değil birçok etken var.
Mesela benim kasa yerden 1.5 metre yüksekte, bu çok fark ettiriyor, ısıyı çok düşürüyor.

Haklısın, sadece kasa değil birçok etken var.
Mesela benim kasa yerden 1.5 metre yüksekte, bu çok fark ettiriyor, ısıyı çok düşürüyor.
Benimki yerde mesela ondan olabilir doğru söylüyorsun. Bir de kalorifer falan çalışıyor odam baya sıcaktı test yaparken. Bu testi oda ısısı normalleştiğinde tekrar yapmam daha güzel olacak gibi.

Benimki yerde mesela ondan olabilir doğru söylüyorsun. Bir de kalorifer falan çalışıyor odam baya sıcaktı test yaparken. Bu testi oda ısısı normalleştiğinde tekrar yapmam daha güzel olacak gibi.
Yerde olması sıkıntı, bir de kalorifer açıksa, sıcak ortam vs çok farkettiriyor. Benim ortam soğuktu. Gerçi kasa temperli olduğu için ısıyı çok hapsediyor ama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı