ASUS VG24vqr monitör ghosting var mı?

Hocam sizce iade edip başka bir modele mi yönelmeliyim yoksa değişim mi talep etmeliyim?
Bana göre daha iyi bir alternatif yoksa değişim talep edin. Bu sorunu ben hiçbir VA panelde görmedim. Çok kötü görünüyor. Kronik bir sorun olduğunu sanmıyorum. Fakat dediğim gibi öncelikle menüde bulanıklık azaltma gibi bir ayar açılmış mı diye kontrol edin.

Hocam bunu alırsam bir problem çıkmaz değil mi bugün hevesim kursağımda kaldı bir daha olsun istemiyorum. Ayrıca yardıımın için teşekkürler.

Hocam bunu alırsam bir problem çıkmaz değil mi bugün hevesim kursağımda kaldı bir daha olsun istemiyorum. Ayrıca yardıımın için teşekkürler.

MSI fiyatları artıyor. Hatta bazılarını stoktan çekiyorlar. Alınacak tam zamanı bu monitörün.
MSI Optix MAG245R2 23.8" 170Hz oyuncu monitörü nasıl? bak yakın zamanda almış biri. Forumda aktiftir.
Tek altını çizdiğim nokta ölü pikselden mağdur kalma diye git canlı kanlı test et.

MSI fiyatları artıyor. Hatta bazılarını stoktan çekiyorlar. Alınacak tam zamanı bu monitörün.
MSI Optix MAG245R2 23.8" 170Hz oyuncu monitörü nasıl? bak yakın zamanda almış biri. Forumda aktiftir.
Tek altını çizdiğim nokta ölü pikselden mağdur kalma diye git canlı kanlı test et.

Hocam zaten Vatan'da bakıyorlar ölü piksele ama ghosting testini yapabilir misiniz dedim onu evde kendin yaparsın dediler. Şimdi iade edip attığını almaya gidiyorum tekrardan çok sağol yardımın için.

Hocam zaten Vatan'da bakıyorlar ölü piksele ama ghosting testini yapabilir misiniz dedim onu evde kendin yaparsın dediler. Şimdi iade edip attığını almaya gidiyorum tekrardan çok sağ ol yardımın için.

IPS panelde ghosting olmaz. Overshoot olur. Bu modelde görmedim. Bu yüzden sana denk geleceğini sanmıyorum. Gelirse sende bir sıkıntı vardır. 🙃 Ghosting zaten kusur sayılmaz bu yüzden onlar bakmıyordur.

Arkadaşlar monitor 60Hz olduğu için ghosting oluyor olabilir mi?

Olabilir ama bu monitör için bu geçerli değil. Çünkü VA panel. İstesen 600 Hz olsun. Panelin tepkime süresi yavaş.

IPS panelde ghosting olmaz. Overshoot olur. Bu modelde görmedim. Bu yüzden sana denk geleceğini sanmıyorum. Gelirse sende bir sıkıntı vardır. 🙃 Ghosting zaten kusur sayılmaz bu yüzden onlar bakmıyordur.

Olabilir ama bu monitör için bu geçerli değil. Çünkü VA panel. İstesen 600 Hz olsun. Panelin tepkime süresi yavaş.
Hocam çünkü bende 144Hz IPS monitör var şuan kullandığım ama ekran kartım 144hz desteklemediği için 60hz'de kullanıyorum daha demin 75hz'e alıp deneyince 60hz'e göre biraz daha temiz ufo görüntüsü aldım o yüzden yazdım.

Geri
Yukarı