ASUS VG24VQR monitördeki ghosting oyun oynamaya engel teşkil eder mi?

Kofteayran

Hectopat
Merhaba dün elime ulaşan ASUS VG24VQR monitörüme ghosting var mı diye bakmak için UFO test yaptım ve UFO'ların arkasından gölge olduğunu görüyorum. Oyun oynamaya (örneğin Valorant) engel olacak, iade etmeyi gerektirecek bir durum mudur bu?

WhatsApp Image 2023-08-03 at 21.19.54.jpeg

Merhaba dün elime ulaşan ASUS VG24VQR monitörüme ghosting var mı diye bakmak için UFO test yaptım ve UFO'ların arkasından gölge olduğunu görüyorum. Oyun oynamaya (örneğin Valorant) engel olacak, iade etmeyi gerektirecek bir durum mudur bu?

Eki Görüntüle 1888689
İade edin tabii ki. Keyif alamazsınız.

Eki Görüntüle 1888689
Oyun performansını psikolojik olarak bozabilir. Benim sinirimi çok bozan bir durum ghosting. :)

Oyun performansını psikolojik olarak bozabilir. Benim sinirimi çok bozan bir durum ghosting. :)

Bende ghostingli monitör kullanıyorum.
Sizinki gene biraz daha fazlaymış ama oyun da pek problem teşkil etmez Motion blur gibi düşünün.

Ayarları biraz kurcaladım sanki biraz azaldı gibi daha önce yaşadığım bir sorun olmadığı için.
İade etmem gerekiyor mu bilmiyorum Valorant'ta çok da fazla etki eder mi ki?

WhatsApp Image 2023-08-03 at 21.31.47.jpeg

Bu teste takılı kalma. Bir süre istediğin oyunları oyna ve öyle karar ver bence. Belki seni çok rahatsız etmez ve uğraşmazsın iade ile.

Fare imlecini masaüstü arka planında gezdirin. Arkasında çok fazla gölgelenme oluyor mu?
Çok hızlı hareket ettirdiğimde şu şekilde oluyor artık normal bir durum mu bilemiyorum
WhatsApp Image 2023-08-03 at 21.40.25.jpeg

Bir kaç oyun oynadim

Çok hızlı hareket ettirdiğimde şu şekilde oluyor artık normal bir durum mu bilemiyorum
WhatsApp Image 2023-08-03 at 21.40.25.jpeg

Birkaç oyun oynadim.

Birkaç oyun oynadım ve beni rahatsız eden bir şey olduğunu görmedim açıkçası.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı