ASUS VG258QR monitör alınır mı?

Hocam bir şey dikkatimi çekti. VG258QR kutu açılış videolarında kutu üzerinde 1ms yazıyor ancak VG278QR videolarında 0.5ms yazıyor. Sizde ki durum nedir acaba?

Tepki süresi: 1ms (griden griye),0.5ms (gray to gray, min) diye açıklamışlar. Evet bu arada kutuda 1ms yazıyor. Fakat teknik özelliklerde 0.5ms.

tepki süresi: 1ms (griden griye),0.5ms (gray to gray, min) diye açıklamışlar. Evet bu arada kutuda 1ms yazıyor. Fakat teknik özelliklerde 0.5ms.
Tuhaf, çeşitli tarihlerde çekilmiş kutu açılış videolarına baktım ve kimisinde 1ms kimisinde ise 0.5ms yazıyor. Sanırım kutular revizyondan geçmiş. Hocam renkler konusunda memnun musunuz? Film, dizi izlerken veya story bazlı oyunlar oynarken sizi rahatsız ediyor mu?

Beni renkler memnun ediyor. Grafiker olmadığım için özel bir renk de aramıyorum. Tek arada sıkıntı yaşadığım, bazı videolarda ses iyi gelirken bazılarında az geliyor monitör hoparlöründen. O zaman ise kulaklık takıyorum. Bazı uzaktan eğitim videolarında mesela ses az geliyor. Tabi bu video çekenle alakalı.

Tuhaf, çeşitli tarihlerde çekilmiş kutu açılış videolarına baktım ve kimisinde 1ms kimisinde ise 0.5ms yazıyor. Sanırım kutular revizyondan geçmiş. Hocam renkler konusunda memnun musunuz? Film, dizi izlerken veya story bazlı oyunlar oynarken sizi rahatsız ediyor mu?

Beni renkler memnun ediyor. Grafiker olmadığım için özel bir renk de aramıyorum. Tek arada sıkıntı yaşadığım, bazı videolarda ses iyi gelirken bazılarında az geliyor monitör hoparlöründen. O zaman ise kulaklık takıyorum. Bazı uzaktan eğitim videolarında mesela ses az geliyor. Tabi bu video çekenle alakalı.
Bende en yakın zamanda sipariş vereceğim. VG278QR modeli ile arasında kaldım. Karar verir vermez ve önceki monitörün iadesi onaylanır onaylanmaz İnşallah alacağım.

Bende en yakın zamanda sipariş vereceğim. VG278QR modeli ile arasında kaldım. Karar verir vermez ve önceki monitörün iadesi onaylanır onaylanmaz inşallah alacağım.

Umarım memnun kalırsınız. 165Hz güzel bir seçim. Çünkü oyunların çoğunda güçlü bir sistemle Ultra'da 165 civarı FPS alabiliyorsunuz. Normalde Vatan'da test edebilirsiniz derdim fakat koronavirüs :/

Arkadaşlar monitörü ben de kullanıyorum benim monitörum sağa ve sola dönmüyor gram oynamıyor ama ekranı çevirebiliyorum sorunu nedir acaba söküp kontrol ettim birşey gözükmüyor fakat ekranı ayak kısmına sabitleyince dönmüyor ve hafif sağa dönük kalıyor ben mi yapamıyorum yoksa sorunlu mu?

Geri
Yukarı