ASUS VG258QR monitör alınır mı?

Oyunda nasıl mesala ben apex legends hastasıyım
Ekranda özellikle alt kısımlarda pikseller sayılıyor kare kare. Ben de genellikle Apex Legends oynuyorum, oyunda da saçma sapan bulanıklıklar ve pikselleşmeler mevcut. TraceFree ayarını da her kademede denedim, 0 dayken bile işe yaramıyor. İade edip XG240R almayı düşünüyorum.

Ekranda özellikle alt kısımlarda pikseller sayılıyor kare kare. Ben de genellikle Apex Legends oynuyorum, oyunda da saçma sapan bulanıklıklar ve pikselleşmeler mevcut. TraceFree ayarını da her kademede denedim, 0 dayken bile işe yaramıyor. İade edip XG240R almayı düşünüyorum.
Ben spariş verdim memnun kalmassam iade edicem.

Vatan Bilgisayar'dan aldım ve kullanıyorum. Gayet memnunum. Adaptive Sync(destekli gsync) olduğundan ben şuana kadar hiçbir oyunda yırtılma yaşamadım.
Hocam memnun musun? Ben de almayı düşünüyorum ancak renkleri beni korkutuyor. Nasıl acaba?
Ben spariş verdim memnun kalmassam iade edicem.
Hocam acaba memnun musun?
Hocam sorun sadece sizde mi var yoksa monitörün genel sorunu mu acaba? İade ettiyseniz hangi modeli aldınız? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı