Asus Zenfone 5 Arka Plandaki Uygulamaları Kapatma

Magic_Lord

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben de Asus Zenfone 5 telefon var. Çok güzel telefon fakat kablosuz interneti açıyorsun 1 dakika da %50 ise %49 'a düşüyor. Arka plandaki programlar yüzünden böyle yapıyor diye kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor. Mesela kişiler, müzik vb... Bunları çok denedim ama kapatamadım. Program varsa sizde verir misiniz ? Böyle gereksiz programlar var. Aldığım da vardı. Hangi programları devre dışı bırakayım yazar mısınız ?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'i boşaltıyorum zaten fayda etmiyor. Bazı programları kaldırmamıyorum yada hangilerini kaldırmalıyım ? Olan programları yazıyorum. Amazon Kindle, App Lock, Asus as, ASUS Calling Screen, ASUS EZ Launcher, ASUS Klavye, ASUS Launcher, ASUS Miracast Donanım, ASUS MyWater, Asus Services, AudioWizard, Ayna, Baloncuklar, Bbbler Actors, Black Hole, Burst shot viewer, Chrome, Cloud Print, CMClient, DLNA Service, DMClient, Do It Later, Dokümanlar, Drive, E-posta, El Feneri, Gmail, Google Play Hizmetleri (Müzik, oyun, kitap ve diğerleri.), Graffiti Board, Greenify (kendim yükledim ama kaldıramıyorum.), Haritalar,hesap makinesi ve diğerleri. Bunlardan hangilerini kaldırmalıyım ? nasıl kaldırabilirim ? yardım eder misin ? @Recep Baltaş (Yazım hatası varsa affedin.)

Arkadaşlar merhaba. Ben de Asus Zenfone 5 telefon var. Çok güzel telefon fakat kablosuz interneti açıyorsun 1 dakika da %50 ise %49 'a düşüyor. Arka plandaki programlar yüzünden böyle yapıyor diye kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor. Mesela kişiler, müzik vb... Bunları çok denedim ama kapatamadım. Program varsa sizde verir misiniz ? Böyle gereksiz programlar var. Aldığım da vardı. Hangi programları devre dışı bırakayım yazar mısınız ?
Selam, şöyle söyleyeyim asus zenfone 5 fiyatına göre en iyi telefon ama ben bunu hep söylemişimdir bataryası çok düşük buna uygulama kapatmanın pek etkisi olacağını sanmıyorum.

Öyle ama çok fazla açık ve kapatamıyorum. Ayrıca wifi açtığım da 1 dakika da %1 şarj gidiyor.
Biliyorum kardeşim çünkü kardeşimin telefonu zenfone 5 ve benimde LG G2 , birisi şarjı en iyi giden telefonlardan diğeride en kötü gidenlerden, arasında dağlar kadar fark oluyor benimki 90 a inerken o 60 ı buluyor yani uygulamaların açık olması şarjı kötü etkilemez aksine sürekli onları açmaz ve şarjdan tasarruf eder benim mantığıma göre öyle duymuştum ama zenfone 5 te şarjı hariç 4 4 lük telefon iyi etmişsiniz alarak her telefonun bir kusuru vardır bunuda unutmayın nisan ayında android 5 alacak asus çok güzel destek çıkıyor sürekli uygulamalar güncelleniyor vs.

Üstün tasarruf modunda kullanmayı bir deneyin.
Screenshot_2015-01-04-09-36-04.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı