Atatürk: "Tüm ümidim gençliktedir" ve TikTok gençleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha çok var hocam görünce bazı videolarını şaşırıp kalırsınız. Allaha küfür eden mi dersin.

Aynanın karşısına geçince anlamanız lazım aslında :D. Eğer dininize imanınıza bağlı iseniz. Dini ve milli değerlerinize saygı duyuyorsanız. Bu istisnaların giremediği Atatürk'ün ümidi olan gençliksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şaka bir yana gerçekten sınıfımızın yarısından fazlası kullanıyor ve ben utanıyorum bu insanlardan.

Emin olun bu videoları sadece küçük kızlar ve erkekler izliyor. Bunları biliyorum çünkü benim 11 yaşındaki kuzenim günde 3 saatini TikTok’ta geçiriyor. Ayrıca bir mahalleye gidip biraz gezinirseniz küçücük çocukların TikTok kullandığını görürsünüz. Atatürk’ün bu sözü ile bu insanları bağdaştırmak saçmalık. Her yerde bu tip insanlar var. Atamın söylediği sözler dikkat edelim ki bizim için geçerli olsun.

Atatürk'ün sözünü bunlar ile bağdaştırmak doğru değil. Ülkemizde vatanını milletini seven hedefleri olan gençler de var. Şu anki gençler olarak kendimizi vatana faydalı olabilecek bir şekilde yetiştirmeliyiz ki Atatürk bu sözünde yanılmamış olsun.

Bir kere bile kullanmadığım bir uygulamanın hayatımda bu kadar yer kaplaması, ne üzücü. Dijital alemde, nereyi tıklasam karşımda. Binlerce nefret konu başlığında yine karşımda. Ve benimde, "Tüm ümidim gençlerde" onlar bu oyunu bozacak, eminim.

Ben bir parmak atıp geliyorum.

Saçma sapan duyar kasılmış. Herkes kendi yaptığını doğru zannediyor ya buna gülüyorum.

Atatürk: "Tüm ümidim gençliktedir"

Gençler:

Saçma sapan duyar kasılmış. Herkes kendi yaptığını doğru zannediyor ya buna gülüyorum.

Atatürk: "Tüm ümidim gençliktedir"

Gençler:
Aradığım yorum sonunda geldi. Teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı