Atatürk'e hakaret eden 17 yaşındaki çocuğa 3 yıl hapis istemi

@Patrixcs alin size bilgili biri okuyun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-28-23-03-16-766_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-28-23-03-16-766_com.android.chrome.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 18
Gördüm bu elemanı o adama hiçbir şeyi beğendiremezsin. Türkiye ortodoksa dönmüyor diyor boşunamı faizler artıyor? Boşunamı enflasyon ile mücadele etmek için kredi faizleri yükseliyor. Boşunamı para arzı düşüyor?

Okusaniz anlacaksiniz mart 2024 secimlerine dikkat cekiyor yabancilar bu ortodoks degil diyor yabanci yatirimcilarda ayni sekilde dusunuyor bu yerel secimlere oynuyor diyorlar.

Yanlış hareket olduğu belli de 3 yıl ne alaka başkaları ne suçlar işleyip hapse bile girmiyor ver 2 3 ay zaten orada 1 ay kalsa bir daha yeltenmeyecek böyle bir şeye eminim.

Okusaniz anlacaksiniz mart 2024 secimlerine dikkat cekiyor yabancilar bu ortodoks degil diyor yabanci yatirimcilarda ayni sekilde dusunuyor bu yerel secimlere oynuyor diyorlar.
Okudum diyorum. Senle aynı şeyi söylüyoruz. Sen bu adama doları 60 liraya çıkarsan gene aynısını der seçim olduğu için. Siz doları tutuyorsunuz diye gene söylenir. Bu adama kalsa dolar 200 lira olursa anca bir şey demez.

Dolar şu an olması gereken seviyelerde kkm dönüşler oluyor dolara merkez bankası bu adamlara dolar satıyor. Dolarda sabit kalıyor bu sefer düşüş olunca da merkez bankası topluyor. Son 3 ayda rezervler 30 milyar dolar artış var.

Okudum diyorum. Senle aynı şeyi söylüyoruz. Sen bu adama doları 60 liraya çıkarsan gene aynısını der seçim olduğu için. Siz doları tutuyorsunuz diye gene söylenir. Bu adama kalsa dolar 200 lira olursa anca bir şey demez.

Dolar şu an olması gereken seviyelerde kkm dönüşler oluyor dolara merkez bankası bu adamlara dolar satıyor. Dolarda sabit kalıyor bu sefer düşüş olunca da merkez bankası topluyor. Son 3 ayda rezervler 30 milyar dolar artış var.

30 milyar artis yok 11 milyar var yanlisiniz burada kaynak atabilirim 2. olarak kkm donusu olsa da şu an dolar tutuluyor sabah 27.90 olan kur şu an 27.40 :D

30 milyar artis yok 11 milyar var yanlisiniz burada kaynak atabilirim 2. olarak kkm donusu olsa da şu an dolar tutuluyor sabah 27.90 olan kur şu an 27.40 :D
Net uluslararası rezervi 22-23 milyar dolar. Gaye erkan gelmeden önce -5 milyar dolardı. Aşağı yukarı 30 milyar dolar artış var rezervlerde. Anlık kur oynayabilir biraz kahvedeki dayılar gibi olacak ama. Londra'da bazı dış güjler (ciddiyim). Türk lirasında değer kaybına oynuyor. Geçen ağustos'ta sert faiz artışından sonra dolar 2 lira düştüğü zaman bu elemanlar o değer kaybına oynadıkları pozisyonu kapattılar. Merkez bankası 1 milyar dolar satıp onların paralarını bir güzel topladı oradan. Şaka değil yapıyolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı