Atatürk’e hakaret eden ve saygısızlık yapan 17 yaşındaki Emin Soyyiğit TUTUKLANDI

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Yazıklar olsun. İzlerken utançtan yüzüm kızardı. Bunlara ne kadar çok ceza verirsen ver, bir şey değişmez😐
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yazıklar olsun. İzlerken utançtan yüzüm kızardı. Bunlara ne kadar çok ceza verirsen ver, bir şey değişmez😐
Onunla aynı yaştayken sınıfımızda okul kitabından Bi çocuk Atatürk resmini alıp parçalamıştı. Akıl sağlığından şüphe ettim. Karışmadım ama Bi ara fena dövdüm sadece farklı olmaya mı çalışıyorlar çözemedim. Yazık.

Kemalist ideolojiyi yaşatıyorsunuz he. İyi bir gençlik maşallah. Tayyip'in çizdiği sınırlarda muhalefetçilik oynamaya devam.

Yüzünü neden sansürlüyorsunuz ki bu değersiz varlığın, sansürlemeden açık bir şekilde yayınlayın ki bu pisliği cümle alem tanısın.

Yüzünü neden sansürlüyorsunuz ki bu değersiz varlığın, sansürlemeden açık bir şekilde yayınlayın ki bu pisliği cümle alem tanısın.

Çocuğu sosyal medyada tanımayan kalmadı zaten. Çocuğun T.C. Kimlik numarasından tutun babasının bilgilerine ve hatta oturduğu yere kadar her şeyi bulundu.

Başlık yanlış, soysuzyiğit olmalıydı.

Çocuk DEVA'lı çıktı. 😂😂😂

Çocuğu sosyal medyada tanımayan kalmadı zaten. Çocuğun T.C. Kimlik numarasından tutun babasının bilgilerine ve hatta oturduğu yere kadar her şeyi bulundu.
İki dakikalık iş hocam. Biriyle ters düşünce her bilgini ortaya dökmesi iki dakikasını almaz. Sızıntı olayı hala çözülemedi.

Çocuk resmin Atatürk'e ait olduğunu bilmiyormuş. Boşuna üstüne gittik.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı