Atatürk'e Hakaret Eden Kadın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her türlü yanlış Cumhurbaşkanımız Erdoğan'la ilk Cumhurbaşkanımız Atatürkü'de kıyaslamak yanlış aynı dönemde yaşamıyorlar 2'side Türkiye Cumhurbaşkanı olmuş. Atatürk'ün işgalden kurtaran insan ilk cumhurbaşkanı ülkemiz zor dönemlerden geçiyor bir yandan solcular bir yandan sağcılar 2'ye ayrılmış durumdayız. Allah sonumuzu hayır eylesin.

ODTÜ'li öğrenciler tutuklanırken bu şahsın serbest olmaması gerekir. Burada düpedüz Atatürk'e hakaret vardır.

1. Atatürke hakaret etmesi çok yanlış sana bu konuda katılıyorum

2.otud'deki öğrencilerde şu andaki cumhurbaşkanına hayvana benzemişti ikisde cumhurbaşkanına hakaret ettmiştir ve ikiside en kısa zamanda hapse veya başka bir yere alırlar

Kafasındakini çıkarsın da beynine biraz oksijen gitsin.

Hocam yorumunuz bence yanlış olmuş herkes'in düşüncesi farklı ülkede Mustafa Kemal Atatürk düşünce özgürlüğünü getirmiş bi insan'ın inancına hakaret edilsin diye getirmemiş. Yorumunuzu kınıyorum. Ayrıca Atatürk'e hakaret edilmesi bilgisiz eğitimsiz olduğu anlamına gelir. Baş Örtüsü takıyor diye cahil olduğu anlamına gelmiyor.

@TinyUnder1905 Mesajımı tekrar gözden geçirmenizi isterim. ODTÜ'deki öğrencilerin davranışlarını onaylamıyorum ama eğer onlar içerdeyse bu şahıs da içerde olmak zorundadır.

1. Atatürke hakaret etmesi çok yanlış sana bu konuda katılıyorum

2.otud'deki öğrencilerde şu andaki cumhurbaşkanına hayvana benzemişti ikisde cumhurbaşkanına hakaret ettmiştir ve ikiside en kısa zamanda hapse veya başka bir yere alırlar
Dostum azıcık redditte gezersen hemen hemen her gün Donald Trump ile ilgili karikatür bulabilirsin. Hayvanlıları bile var!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı