Atatürk'e Hakaret Eden Kadın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu olayın aslı bu ve bunun gibi Atatürk düşmanlarının seslerinin çıkmasının istenmesi. Ceza verilmiyor bilerek farkındaysanız. Aynı kadınlara ve çocuklara olan tecavüz vakalarındaki gibi hiçbir ceza almıyorlar. Yahut kadına şiddeti ve hayvanlara şiddeti-öldürmeleri de sayabiliriz. Böylelerini azdırmak, teşvik etmek için yapılmış bir şey. Atatürk'ü sevmeyecek kadar da vatanınıza düşman olmayın. Okuyun da adam olun, vatana hayırlı insan olun. Tanrı akıl vermiş onu kullanın.

Arkadaşlar boş polemik bunlar burda bu cahil insanın yaptığı hatalı davranış bunu Atatürk'ü sevmeyen bir insanda söyler yani boşu boşuna tartışıyorsunuz birbirinize faydası olmuyor.

Arkadaşlar boş polemik bunlar burda bu cahil insanın yaptığı hatalı davranış bunu Atatürk'ü sevmeyen bir insanda söyler yani boşu boşuna tartışıyorsunuz birbirinize faydası olmuyor.
Boş polemik yapan sensin. Atatürk'ü sevmemesini geçtim kendi içinden istediği kadar sövebilir. Anıtkabir'e gidip sosyal medyada bunu yayması tam bir ...

Boş polemik yapan sensin. Atatürk'ü sevmemesini geçtim kendi içinden istediği kadar sövebilir. Anıtkabir'e gidip sosyal medyada bunu yayması tam bir ...

Tamam arkadaşım boş polemik yapan benimdir siz devam edin kolay gelsin ben kendi köşeme çekiliyorum haklısınız özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı