Atatürk'e hakareti bildirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vexra

Decapat
2-3 ay önce birini ihbar etmiştim az önce polis aradı ve tanıyıp tanımadığını sordu. Şahsi şikayet edecek misiniz dedi, evet dedim. Evinize kağıt gelecek, birkaç kere adliyeye gidersiniz dedi. Tam olarak ne olacak? Daha önce hiç dava işleriyle uğraşmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 ay önce birini ihbar etmiştim az önce polis aradı ve tanıyıp tanımadığını sordu. Şahsi şikayet edecek misiniz dedi, evet dedim. Evinize kağıt gelecek, birkaç kere adliyeye gidersiniz dedi. Tam olarak ne olacak? Daha önce hiç dava işleriyle uğraşmadım.
Sen biraz belki uğraşırsın. Fakat vatani görevini yerine getirmiş olursun. Ben bu yaptığından ötürü çok teşekkür ederim kardeşim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortada bir yanlışlık var. Bende çok ettim ama senin dediğin gibi adliyeye gitme falan yok. Zira bu kamunun davası. Sen sadece suçu bildiriyor ihbar ediyorsun. Zaten %90 bulamıyorlar ya da karşısı inkar ediyor benim hesabım değil ya da internet ortak vs.

Ben şahsen bir şey çıkacağına inanmıyorum. Hakaret cumhurbaşkanına olsa ihbar olmadan polis basar evi ama.
Bu sözünüze kesinlikle katılmıyorum. Mecliste Cumhurbaşkanı hakkında nasıl konuşuluyor gördük. Siyasetten nefret ederim. Ancak devlet büyüklerine ve özellikle Cumhurbaşkanına saygı duymamız lazım. İsmin bir önemi yok kim olursa olsun sonuçta o adamı oraya halk getirdi.

Bu sözünüze kesinlikle katılmıyorum. Mecliste Cumhurbaşkanı hakkında nasıl konuşuluyor gördük. Siyasetten nefret ederim. Ancak devlet büyüklerine ve özellikle Cumhurbaşkanına saygı duymamız lazım. İsmin bir önemi yok kim olursa olsun sonuçta o adamı oraya halk getirdi.
Halkına, eğitime ve ülkesine değer vermeyen ''mahlukatlara'' mı saygı duyacağız, şaka herhalde? :D

Hakaret etmekle eleştirmek ayrı şeyler. Sosyal medyada veya muhalif gazetelerde biraz ağır eleştirmek veya halkın bilmediği gizli olayları söylemek cumhurbaşkanına hakaret oluyor.

Ben bu adama saygı falan göstermem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı